wtorek, 5 listopada 2013

Święta w handlu - Ikea

Postanowiłam stworzyć nową etykietę. Jak co roku po pierwszym listopada sklepy zaczynają wystawiać świąteczne ozdoby i ogólnie wszystko co związane z tym sezonem. Inspiracji i pięknych rzeczy jest mnóstwo. Więc dla was będę wrzucała namiastkę tego co zobaczę. Miłego oglądania i może owocnych zakupów. :-)
Dzisiaj zacznę od Ikei w Krakowie. Wielki gmach z niewyobrażalną ilością wszystkiego co związane z domem, dziećmi. Po prostu uwielbiam ten sklep. Byłam tam wczoraj, dopiero zaczynają się rozkładać z całym świątecznym przepychem.


Słodka Chatka z piernika :-)
Jak to jest z tymi piernikowymi domkami? Wcale nie trzeba się męczyć z pieczeniem, wycinaniem, i nie wiadomo czym. Można zakupić w Ikei gotowy domek - do złożenia :) Kosztuje 14,99 złotych. Także wydaje mi się, że jest to opłacalne. Argumenty za kupieniem - czas, prąd + składniki - pieniądze. Kupujemy ?
                                      
Metalowe pojemne puszki z motywem świątecznym. 19,99 - mi się podobają. Na pierniki i inne łakocie..


 Dżem / kofitura borówkowa do mięs i serów ... jak najbardziej świąteczne . Ceramiczne obrączki na serwetki z motywem świątecznym - jedna 3.99. Powinna być przy każdym talerzu, przy większej ilości osób na kolacji wigilijnej trochę drogi interes. Ale są piękne ;-) Filcowo jakieś skrzaty. Malutkie na choinkę, czy do jakiejś ozdoby. Po prostu urocze.


Choinka. Z plexi, czy jakiegoś takiego tworzywa sztucznego. Taka trochę za nowoczesna, aczkolwiek były też takie formatu maxymalnie a4 i w kolorze srebrnym.. Widzę ją na półce, a przed nią świece lub światełka - odbijałaby światło niczym lustro.

I to by było na tyle z Ikei, czas mnie gonił. Postaram się jeszcze zrelacjonować co tam się nowego dzieje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf