sobota, 10 maja 2014

Rytuał na miłość

We wszystkich rytuałach najważniejsze jest nasze nastawienie, inwencja twórcza i niezwykle mocne przekonanie o spełnieniu. A w rytuałach miłosnych wewnętrzne, bardzo wyraźne wyobrażenie o sytuacji, która ma już miejsce z upragnioną osobą. A dokładniej towarzyszące gorące uczucia płynące z serca, ten ciepły dreszcz który spływa po całym ciele, poczucie szczęścia i bliskości, dopiero wtedy palenie świec wizualizując sobie dalej… bądźcie przepełnieni miłością, poczujcie jej głębię i ciepło.

Potrzebujecie do rytuału świece czerwone bądź różowe, ewentualnie jedną złotą. Dwie związane czerwoną nitką, lub 9 ustawionych w kształcie serca, lub 8 w okręgu a pośrodku dwie świece symbolizujące Was i partnera. Pamiętajcie tylko że jeśli świece w kręgu musi on być zamknięty. Wszystkie świece namaszczone różanym olejkiem ( namaszczamy od połowy świecy w górę, potem w dół, lub od dołu w górę- wybór zależy od was) Do rytuału można dołączyć dodatkowe elementy przywołujące energię miłości; różane kadzidła, płatki róż, serca, anioły,gadżety symbolizujących związek lub dwoistość, kwarce różowe, zioła, karty Tarota… wszystko to co sobie wymyślicie bo ważna jest Wasza inwencja twórcza. Tu podałam tylko przykłady. To ile będzie z Was w rytuale ma wielkie znaczenie. Świece powinny się wypalić do końca a jeśli pragniecie dłuższego rytuału gasicie je i używacie w kolejny piątek. Po każdym rytuale dziękujecie Siłom Wyższym, aniołowi opiekuńczemu za pomoc i wsparcie.
Rytuały najlepiej robić godzinę po wschodzie słońca lub godzinę przed zachodem. Jeśli nie możecie w tym czasie, zróbcie po prostu późnym popołudniem lub wieczorem.

Podsumowując – Zaczynamy od prośby do Sił Wyższych lub Anielskich o wsparcie oraz wypowiadamy intencję tego rytuału np. ,, Jestem szczęśliwa(y) w związku z cudownym mężczyzną (kobietą), formułka jest dowolna, nie używamy w niej tylko słowa ,, NIE”. Przygotowujemy świece (oczyszczone alkoholem albo okadzone kadzidłem aby żadna inna energia nie przeszkodziła), namaszczone olejkiem różanym, na świecach można wyryć wizerunek serc, a na swojej własne imię. Podczas wiązania czerwoną nitką obydwu świec można wypowiedzieć słowa o przywiązaniu, połączeniu na zawsze. Zapalmy kadzidła. Pamiętajmy o twórczej aranżacji, płatkach róż, kartach, obrazach miłosnych, sercach, minerałach... inicjatywa dowolna. W czasie przygotowań wyobrażamy sobie już to co ma dopiero się zdarzyć w bardzo ciepłej wizualizacji. Nas i tę wymarzoną osobę razem, w romantycznej sytuacji. W gorącym pobudzającym wnętrze obrazie. Kiedy uznamy że jesteśmy gotowi ustawiamy i zapalamy świece. ( w dowolnym układzie- wybór należy do was, tak jak pisałam wyżej) Spokojnie pobudzamy wyobraźnię przez taki czas jaki uważamy za właściwy. Bez pospiechu, w poczuciu błogiej radości i wewnętrznego ciepła. Na koniec rytuału dziękujemy Wyższym Siłom modlitwą dziękczynną. Jeśli jesteś osobą niewierzącą, zakończ słowami ,,niech się stanie”lub,, rytuał zakończony”. Można zrobić rytuał jednorazowy i poczekać aż świece wypalą się do końca, albo dłuższy. Jesli dłuższy, gasimy świece które wypaliły się do połowy i czekamy do następnego piątku i rytuał powtarzamy w całości. Po wypaleniu świec ogarki zakopujemy w ziemi.
Nie jest ważna ilość świec w rytuale, ważna jest wasza inwencja, determinacja z jaką będziecie przywoływać miłość. Noi też musicie żyć aktywnie, wychodzić z domu, działać na portalach...chodzić na tańce, robić cokolwiek aby się coś zadziało...aby nie było jak w dowcipie o kimś kto chciał wygrać w lotto nie wypuszczając kuponu...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf