czwartek, 8 maja 2014

Księżyc na dzisiaj

8.05.2014
czwartek

Czas sprzyjający rozwojowi roślin, których plonem ma być owoc, korzeń lub roślina.
Włosy ścięte w tych dniach utrzymują dłużej formę i piękno.
Najlepsze dni do zrobienia trwałej ondulacji.
Dobry czas na masaż regenerujący i wzmacniający z użyciem olejków.
Czas sprzyjający przyswajaniu przez organizm odżywek i wspierający działanie maseczek.
W tym dniu nie jest wskazane robienie przetworów z owoców.
Dobry czas na wykonywanie większości prac w ogrodzie i polu, które mają cokolwiek wspólnego z sianiem, przesadzaniem oraz sadzeniem roślin.
Niekorzystny okres zbiorów - zebrane w tym czasie owoce będą się źle przechowywać.
Dzisiejszy dzień będzie pod wpływem Księżyca w znaku Panny a to oznacza że najważniejsze dla nas będą sprawy praktyczne, konkretne i dbanie o zdrowie. Warto zrobić badania kontrolne, zadbać o urodę. W pracy będziecie musieli wykazać się cierpliwością, bo ludzie dziś mogą być wyjątkowo czepliwi i narzekający, może być wiele kontroli , bądźcie uważni. Dziś mamy pusty kurs Księżyca więc nie zaczynajcie ważnych spraw, bo mogą się nie powieść. Najlepiej wyjdzie dokańczanie niż zaczynanie.
Kiedy mamy pusty kurs Księżyca trzeba poświęcić czas bliskim, domowi, zregenerować siły, zająć się zdrowiem i urodą, nie forsować się za bardzo.
Dzisiejszy dzień jest też pod wpływem wibracji 2, a to energia miłości i spraw osobistych. Dlatego poczujecie się potrzebni, będziecie wyczuleni na potrzeby bliskich. Zakochani będą wyznawać sobie miłość i okazywać czułość, samotni nabiorą odwagi aby poznawać kogoś nowego.

2 komentarze:

  1. przetwory z owoców, no to ciekawe

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteś dla mnie ostatnio jak Księga pełna odpowiedzi:) czytam i zastanawiam się, czy tajemniczość Twoja nie wynika z bycia w innym życiu jedną z Sagi Ludzi Lodu...? :) uwielbiam czytać i zastanawiać się nad tajemniczą mocą Twoich postów...
    Buziaki:) Aga z Różanej...

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf