piątek, 30 maja 2014

Księżyc na dzisiaj

30.05.2014
piątek

Czas sprzyjający rozwojowi roślin, których plonem ma być kwiat, liść lub łodyga.
Szczególnie dobry czas dla mycia włosów.
Czas sprzyjający przyswajaniu przez organizm odżywek i wspierający działanie maseczek.
Farbowanie włosów, nakładanie farby - uzyskasz lepsze efekty koloryzacji.
Dobry czas na masaż regenerujący i wzmacniający z użyciem olejków.
Zaleca się zrezygnować z podlewania roślin, na roślinach podlewanych w te dni moga pojawić się szkodniki. Odpowiedni czas na dłuższe wietrzenie mieszkania. W tych dniach jest również ułatwione ścieranie kurzy na sucho.
Dobry czas na siew i sadzenie kwiatów i ziół kwitnących.


Weszliśmy w dobry czas przybywającego Księżyca, teraz możemy rozwinąć skrzydła i realizować pomysły na życie, ponieważ Księżyc wyzwala w tej fazie energię i chęć do działania, wzmacnia nasz potencjał.
Warto teraz szczególnie zadbać o zdrowie, zażywać suplementy, witaminy, dobrze i zdrowo się odżywiać, organizm będzie chłonął witaminy jak gąbka, szybko powróci do dobrej formy i będzie magazynował energię na dłużej. Trzeba tylko uważać by nie jeść zbyt kalorycznie, bo w tej fazie Księżyca łatwiej utyć.
Teraz trzeba też szczególnie zadbać o urodę i zastosować wszelkie zabiegi kosmetyczne typu maseczki, odżywki, bo dobrze będą się wchłaniały z pożytkiem dla naszej urody.
Przybywający Księżyc nie jest najlepszym czasem na operacje, rany gorzej się goją.
A przed nami dzień zapowiadający się przyjemnie i spokojnie. Do godz.16.14. w pustym kursie Księżyca. Dlatego jeśli macie pomysł na coś ważnego poczekajcie z realizacją do przyszłego tygodnia, w czasie pustego kursu lepiej zakańczać niż zaczynać.
Dziś czeka nas harmonijny dzień, który sprzyja dobrym kontaktom między ludźmi, więc wszystkie aspekty dotyczące ludzi będą najbardziej pozytywne zarówno w pracy jak i w domu.
Wibracja dnia sześć wprowadzi harmonię i porządek, uda się rozwikłać wiele problemów. Będziemy dla siebie opiekuńczy i wyrozumiali, dzięki temu możemy wiele zmienić w naszych osobistych relacjach ( do innych lepiej się nie wtrącać).
Dzisiejszy dzień jest dobry na śluby, randki, spotkania towarzyskie, przyjemności zmysłowe.
Możecie palić świece na miłość, nie zapomnijcie mocno przy tym afirmować i wizualizować, będzie lepszy efekt rytuału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf