piątek, 9 maja 2014

Księżyc na dzisiaj

 9.05.2014
piątek

 
Włosy ścięte w tych dniach utrzymują dłużej formę i piękno.
Najlepsze dni do zrobienia trwałej ondulacji.
Dobry czas na masaż regenerujący i wzmacniający z użyciem olejków.
Czas sprzyjający przyswajaniu przez organizm odżywek i wspierający działanie maseczek.
W tym dniu nie jest wskazane robienie przetworów z owoców.
Dobry czas na wykonywanie większości prac w ogrodzie i polu, które mają cokolwiek wspólnego z sianiem, przesadzaniem oraz sadzeniem roślin.
Niekorzystny okres zbiorów - zebrane w tym czasie owoce będą się źle przechowywać.
Dzisiejszy dzień jest lepszy od wczorajszego, ponieważ pusty kurs Księżyca będzie tylko do godz. 8.25. Potem możecie rozwijać skrzydła w dowolnym kierunku, realizować plany i marzenia. Do tego wspaniała wibracja dnia 3 wesprze nas swoją dobrą twórczą energią, będziemy komunikatywni i twórczy. Pomimo Księżyca w Pannie który przynosi trudne emocje, poradzimy sobie z sytuacjami i ludźmi, którzy mogą być trudni i niedojrzali.
Uda się przekonać kogoś od kogo wiele zależy do naszych planów, i do nas samych. Dzięki dobrej wibracji i odrobinie cierpliwości uda się pogodzić z kimś, odpuścić, wykazać się dojrzała postawą tam, gdzie ktoś dojrzały nie jest.
Aura dnia sprzyja wszelkim trudnym i zaległym sprawom,
załatwianiu spraw w urzędach, szukaniu pracy, wizytom u lekarza (dobra diagnoza),dbaniu o urodę oraz sprzątaniu, flirtom randkom i miłym spotkaniom towarzyskim.
Po południu niektórym uda się podjąć mądre decyzje finansowe, wiele osób pogodzi się z kimś bliskim. Zapowiada się więc też bardzo miły, ciepły emocjonalnie wieczór

Dziś piątek więc dobry czas na magię miłosną, osoby poszukujące bratniej duszy mogą palić różowe i czerwone świece na przyciąganie miłości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf