wtorek, 13 maja 2014

Księżyc na dzisiaj

13.05.2014
wtorek

Czas sprzyjający rozwojowi roślin, których plonem ma być kwiat, iść, lub łodyga.
Czas sprzyjający przyswajaniu przez organizm odżywek i wpierający działanie maseczek. Dobry czas na masaż regenerujący i wzmacniający z użyciem olejków. Ścinanie włosów w tych dniach może doprowadzić do tworzenia się łupieżu i trudniej włosy będą się układały. O ile to możliwe zaleca się również rezygnację z mycia głowy.
Korzystny dzień na koszenie trawy. Dobry czas na sadzenie i siew roślin liściowych. Podlewanie i nawadnianie dotyczy szczególnie roślin pokojowych i balkonowych.

Pogoda nam nie sprzyja ale aura Księżyca będzie łaskawa, zwłaszcza przed południem. Dlatego wykorzystajcie ten dobry czas jeśli macie jakieś ważne sprawy w urzędach czy w pracy. Warto wyjaśniać nieporozumienia i negocjować dobre warunki. Możecie wpaść na dobre pomysły, intuicja podpowie dobre rozwiązania. Spotkania w interesach i osobiste będą bardzo udane, ktoś was może zainspirować.
Wibracja dnia sprzyja 7 rozwojowi na płaszczyźnie duchowej, dlatego warto dziś po pracy pomedytować, posłuchać dobrej muzyki, poczytać, zająć się swoimi zainteresowaniami lub odpocząć w spokoju. Unikajcie dziś podróży i cięższych prac. Warto zaplanować wydatki i kontrolować budżet domowy.Jutro pełnia więc możemy być w większych emocjach. Już dziś abyście po pracy spróbujcie się wyciszyć, zrelaksować, poświęcić czas na rozmowy i zabawę z dziećmi, na przytulenie i pogaduchy z partnerem życiowym.
Tak wiele zależy od tego jaki klimat stworzymy sobie w domu. Do ciepłego domu chętnie się wraca, chętnie spędza czas, tu dzielimy się miłością i tworzymy autorytet dla naszych dzieci po to by nie szukały go poza domem. Wiem że czasem brakuje nam cierpliwości, jesteśmy zmęczeni, natłok problemów i obowiązków przytłacza... Jednak warto przełamywać codzienną rutynę aby zaskoczyć bliskie osoby, wywołać uśmiech i dobry nastrój, nie dajmy się zwariować do końca rachunkom i trudnej sytuacji ekonomicznej, bo to my jesteśmy najważniejsi i nasze rodziny.
Ponieważ łatwiej zapobiegać niż leczyć namawiam was dziś do przygotowania gruntu aby i jutrzejszy dzień był miły i spokojny.

1 komentarz:

  1. witaj :)
    serdecznie dziękuję za odwiedziny:)
    piękne post i taki prawdziwy ..masz rację przygotuję dobry grunt na jutrzejrzy dzień bo czeka mnie wyjazd do Warszawy ale tez na pewno napiszę o tym jakiś liryk jeśli pozwolisz:)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf