środa, 14 maja 2014

Księżyc na dzisiaj


14.05.2014
środa


Dziś wieczorem o godz.21.17.będzie pełnia Księżyca. Majowa pełnia nosi nazwę Pełni Kwiatowego Księżyca, Mlecznego Księżyca i Kukurydzianego Księżyca. To ważny dzień, ponieważ Księżyc ma wielką energię i może wspomóc nas w realizacji pragnień i planów. Możemy dziś afirmować i wizualizować swoje marzenia, robić rytuały, wróżyć bo na pewno coś nam się uda, czegoś się dowiemy z pomocą energii Księżyca.
W ciągu dnia możemy być kapryśni i nerwowi, możemy czuć psychiczny dyskomfort za sprawą układu planet. Jednak wiedząc o tym, możemy spróbować zapanować nad emocjami. Nie dajmy się nikomu sprowokować, róbmy swoje a po południu wyładujmy nadmiar emocji na siłowni, spacerze czy w sypialni. Mogą dziś was nękać różne zachcianki i namiętności, uważajcie aby nie narobić sobie kłopotów. Możecie dziś odczuwać ochotę zakończenia spraw, które wam ciążą, jeśli coś was uwiera i jest destrukcyjne zakończcie to dziś.
Wibracja dnia 8 sprzyja finansom, dlatego kto prowadzi własny interes może zainteresować się dotacjami unijnymi, korzystnymi pożyczkami, czy ulgami. Coś na pewno uda się znaleźć. Niektórym uda się odzyskać dług. Możecie wpaść na dobry pomysł dotyczący inwestycji.
Kochani dbajcie o siebie, osoby z nadciśnieniem, problemami krążeniowymi oraz kobiety w ciąży niech szczególnie się oszczędzają. Zrezygnujcie z wizyt u stomatologa, i innych zabiegów chirurgicznych bo dziś rany będą bardziej krwawić.
Dzisiejsza pełnia ma przypisaną nazwę Pełni Kwiatowego Księżyca a to oznacza że właśnie dzisiejszego wieczoru mamy najlepszy czas miłości i płodności.
Jeśli ktoś z Was stara się o dziecko, to dziś niech zaplanuje romantyczny wieczór , który zakończy się śniadaniem.
Romantyczny wieczór przy świecach i świetle Księżyca możemy zorganizować sobie wszyscy, niezależnie od tego czy chcemy mieć dzieci, czy nie.
Po dniu pełnym napięć każdy zasłużył na odrobinę ciepła i relaks... 
Nie zapomnijcie o nawożeniu dzisiaj kwiatów i roślin.

Pełnia w Skorpionie to jedna z najsilniejszych pozycji Księżyca . W tym czasie do głosu dojdzie upór i zawziętość, ludzie mogą być kapryśni i mieć różne uprzedzenia.
Ludzi pociągać będzie tabu i wszystko co wymaga wtajemniczenia. Uwaga na tajemnice. Nie jedna może w tej Pełni wyjść na jaw. Czas niezwykle magiczny.
Wszelkie rytuały ochronne teraz będą miały podwójną moc. Zanim jednak przystąpimy do wykonania rytuału należy wziąć kąpiel. Woda z dodatkiem soli morskiej czy odpowiednich mikstur połączonych z ziołami oczyszcza naszą duszę, aurę, ciało i przygotowuje do dalszych magicznych działań. Wspomaga proces oczyszczania, leczenia i doda ciału sił. Magiczne kąpiele od wieków odgrywają ważną rolę w magii i religii.
Każda rasowa Wiedźma i Wiedźmin powinni mieć zapas morskiej soli w domu. Bowiem brak takowej soli morskiej nie wróży nic dobrego. Sól neutralizuje i eliminuje wszelką negatywność.
Majowa Pełnia roku 2014 przypada w środę. A środowe kąpiele wzmacniają w nas intelekt.

1 komentarz:

  1. łał to ci dopiero niespodzianka:) muszę uważać...:) ale relaks jak najbardziej przydałby mi się...
    Buziaki moja Ty Kobieto Magii...:)
    ps. proszę Cię wyrzuć tego weryfikatora komentarzy, bo bardzo przeszkadza, przy ich pisaniu ...

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf