czwartek, 8 maja 2014

Mantry na choroby

Coraz więcej ludzi pragnie żyć w świecie powszechnego pokoju i poszanowania praw natury.
Człowiek to coś więcej niż ciało fizyczne. To ciało, umysł i duch, a o zdrowiu człowieka decyduje harmonia we wszystkich jego składnikach. Wszystkie te elementy człowieka wymagają troski i opieki. Zachowanie człowieka ma wpływ na jego stan fizyczny. Nikt nie może nienawidzić bliźniego, aby nie odczuł tego na żołądku albo wątrobie. Nikogo, kto wybucha zazdrością nie ominie problem z trawieniem albo pracą serca. Wzrasta ciśnienie krwi, zaburzenia w działaniu wszystkich najważniejszych gruczołów hormonalnych: nadnerczy, gruczołu tarczycowego, naczyń limfatycznych także skłonność do owrzodzeń przewodu pokarmowego.
 Mamy ciało fizyczne wraz ze wszystkimi przymiotami koniecznymi do działania na ziemi. Jest także ciało materialne, które ma bezpośredni wpływ na manifestowanie w ciele emocji fizycznych, mentalnych i duchowych. Ciało duchowe, albo też dusza ciała jest jednocześnie wieczystą świadomością, przez która istota jest świadoma swoich związków z ciałem mentalnym i fizycznym. Wszystkie te ciała stanowią jedność u człowieka, tak jak to odczuwamy, że ciało, umysł i duch są jednym. Konieczne jest utrzymanie ciała w pełnej harmonii i czystości, dbania o właściwą postawę mentalną, jak i słuszne duchowe pragnienia i cele. A najważniejsze, aby utrzymać te ciała w zgodzie, a osiągniesz to, co najlepsze. Styl życia to troska o zdrowie. Dusza choruje wcześniej niż ciało i to o wiele poważniej. Zdrowie fizyczne to również sprawność umysłowa.
Poprzez odpowiednie działanie można oczyścić ciało i negatywności umysłu. Przy pracy z choroba potrzebne jest wyciszenie i wiara w uzdrowienie. Tak, więc przyjmijmy, że gdy dopuścisz do siebie więcej pozytywnych myśli i będziesz podejmował więcej pozytywnych działań, będziesz się lepiej czuł i odzyskasz energię. Podam tu proste przykłady jak można pozbyć się choroby.
Podstawowe umiejętności, które są konieczne by stać się dobre i skuteczne to; siła skupienia, czyli umiejętność koncentracji i utrzymania na jej jednym obiekcie. Siła woli gorące pragnienie wyzdrowienia. Moc wyobraźni, czyli twórcza kreacja. Sama wizualizacja sprawia, że rzeczy i twory naszej wyobraźni docierają do nas bezpośrednio. Kiedy nadajemy czemuś konkretną nazwę, udzielamy temu mocy i poprzez siłę myśli, ustanawiamy z tym więzi lub budujemy określone relacje. Z tego wynika prosta zasada, że kiedy wierzymy w moc i skuteczność czegoś to staje się w rzeczywistości. Na tej zasadzie oparta jest siła naszego umysłu.
Podam tu własne doświadczenie usunięcia choroby. Zapalenie ślinianek przyusznych ropa 2,8cm, ból potworny, grozi usunięcie operacyjne. Znienawidziłam tĘ chorobę, siła woli usunięcia tego guza. Skupiłam się na tym wizualizując jak wygląda i tylko na tym miejscu zaczęła działać wyobraźnia, wyrzucenia tej choroby. Siłą skupienia myśli, wyrzucałam ten guz ropny przez trzy dni. Ciężko pracowałam, wyrzucając chorobę, której nie akceptowałam. Robiąc USG na czwarty dzień, nie było śladu choroby na monitorze, żadnych pozostałości ku zdziwieniu lekarza. Mówią cuda się zdarzają, ale to cud naszego umysłu silnego skupienia myśli wizualizacji, co chcemy osiągnąć.

MANTRY-mają moc oczyszczającą umysł z błędów i zasłon. Działają pozytywnie na ciało i otoczenie. Porządkują i harmonizują energię w ciele, umyśle i przestrzeni. Rezultaty płynące z praktykowania mantr są bardzo rozległe i pełne mocy, gwarantują wielkie oczyszczenie.
Podam tu niektóre z mantr na zdrowie.

1. Mantra lecząca raka i wszelkie rodzaje chorób skóry.
TATHAGATA BHAGAWAN NAGA RANDZA SHORA ADHIS-TANA ADHIS-TITE SOHA
 2. Szczególną mantrą jest chrześcijańska modlitwa Ojcze nasz, która niesie w sobie nie tylko konkretne treści filozoficzne, ale także ogromny ładunek emocjonalny i energetyczny.
3. Mantra uniwersalna ,,O M,, przypuszczam że każdy ją zna.
Mantry powinno się recytować lub śpiewać kilka razy dziennie, przez 10 minut. Czyli Medytacja z Mantrą. Powoduje to, że umysł nie śledząc treści słów, trwa biernie w spokoju i ciszy.
Sposób następny samoleczenia, to Prana- oddech życia. 
Ćwiczenie- skupić się na oddechu. Za każdym razem wdycham czyste zdrowe powietrze /czystą zdrową energię/ wyobrażając sobie jak oczyszcza nasze ciało z choroby /chorób/od stóp do głowy. Podczas wydechu wyobrażaj sobie, że wraz z nim wychodzą wszystkie negatywności, choroby, napięcia, bloki itp. Mocno się nad tym skupiamy widząc jak ten oddech czysty przezroczysty biegnie przez nasze ciało i oczyszcza każdą komórkę przy tym zmienia kolor na ciemny dym chorobowy wyrzucony wraz z wydechem. Kiedy oczyszczasz chore miejsce skupiasz się bardziej na wydechu, ponieważ wydech ma właściwości uwalniające. W ten sposób możesz próbować uwalniać się, wydychać negatywne emocje, leki, niepokoje, obsesyjne i natrętne myśli. Chore komórki, tkanki, zanikają lub rozpuszczają się. W ich miejsce powstają nowe zdrowe komórki i tkanki, a chory organ zdrowieje.
W ten sposób oddychasz przez kilka lub kilkanaście minut.
I jeszcze jeden przykład - Oddychanie zdrowotne. Można wykonać w pozycji leżącej. Wdech nosem 2 sekundy, następnie wstrzymać oddech 8 sekund, po czym wypuszczać powietrze przez 4 sekundy nosem. Wzór oddechowy pełnego cyklu oddychania zdrowotnego: 1 : 4 : 2, gdzie 1 - to wdech, 4 – wstrzymanie oddechu, 2 – wydech. Uwaga! W oddychaniu zdrowotnym wdech jest dwa razy krótszy niż wydech, a pauza 4 dłuższa niż wdech. Czas wykonania ćwiczeń: to 2 minuty rano i wieczorem.
Na koniec dodaję, że każdy normalny człowiek ma naturalny potencjał do uzdrowienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf