czwartek, 15 maja 2014

Księżyc na dzisiaj

15.05.2014
czwartek

Czas sprzyjający rozwojowi roślin których plonem ma być liść, łodyga, lub owoc.
Dobry czas na skuteczne odchudzanie i oczyszczanie. 
Pielęgnacja skóry i depilacja - dobra pora na zabiegi kosmetyczne. 
Ogólnie dobry czas na operacje i zabiegi medyczne.
 Szczególnie dobry czas dla mycia włosów.
Korzystny czas na zbieranie i magazynowanie owoców.
Pranie i sprzątanie wymaga mniej wysiłku. 
W tym czasie mniej wysiłku. 
W tym czasie potrzebujesz mniej środków czyszczących i piorących. 
Odpowiedni czas na prace związane z malowaniem i lakierowaniem - drobne prace remontowe. Korzystny czas na zbieranie i magazynowanie owoców. 
Odpowiedni czas na dłuższe wietrzenie mieszkanie. 
Ułatwione ścieranie kurzy na sucho.Od 2002r w dniu Świętej Zofii, obchodzimy miły dzień Polskiej Niezapominajki, urocze święto, które ma nam przypominać o szacunku do przyrody i miłości do bliźniego. To święto wymyślił dziennikarz Polskiego Radia już nieżyjący niestety pan Andrzej Zalewski. Święto Niezapominajki miało być odpowiedzią na amerykańskie Walentynki, tylko bogatsze o element ekologii. Tego dnia dzielimy się dobrocią , miłością, niebieskim kwieciem lub niezapominajkowymi kartkami i uczestniczymy w różnych imprezach, również plenerowych. Czytałam, że w tym roku oficjalne obchody i imprezy będą dopiero 18 maja ( może dlatego że to niedziela i dzień wolny od pracy…).
A dziś aura Księżyca jeszcze pod wpływem pełni więc niektórzy z nas mogą być nieco emocjonalni. Dlatego unikajmy sporów w pracy, lepiej łagodzić spory w zarodku. Niektórzy będą czepliwi i zapragną adrenaliny… uważajcie na ryzykowne posunięcia i nie przejmujcie się opiniami innych.
Będziemy w wibracji 9 więc łatwiej przyjdzie zakańczać i zamykać wszelkie sprawy, odcinać się od przeszłości i uciążliwych problemów. Warto dziś zaufać własnej intuicji, dzięki niej możecie rozwiązać wiele problemów. Aura sprzyja podróżom, dyskusjom, rozwojowi duchowemu, przemyśleniom, relaksowi, miłym spotkaniom i randkom. Możecie zaczynać kuracje odchudzające, teraz będzie łatwiej wytrwać. Ufarbowane dziś włosy dłużej zachowają piękny kolor. Ogólnie dzień zapowiada się pomyślnie.
Choć pogoda nas nie rozpieszcza to niech będzie dziś dla każdego słonecznie i ciepło w sercach. 

2 komentarze:

 1. Niezapominajki przepiękne:)
  Posłuchaj aby zlikwidować weryfikację, wejdź w "ustawienia" posta, potem odszukaj "posty i komentarze" i kliknij na NIE "włącz weryfikację obrazkową"...a i jeszcze jedno, nie wiem, czy to sprawa reklam, ale jak zaglądam do Ciebie to wciąż program antywirusowy mi się włącza u mnie, jakbyś miała gdzieś wirusa...przepraszam, że tyle technicznych przytyków, ale tak działa to na zewnątrz, o czym możesz sama nie wiedzieć, na pewno nie wiesz, bo jak...
  Buziaki Aga:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham niezapominajki:) ..i dla przekory nazywam je "pamiętajkami":) hi hi:)
  Często sprawdzam jakie akurat są fazy księżyca, gdy mam coś zaplanować na dany dzień.
  Dziękuję za udział w mojej zabawie:) całkiem możliwe, że wkrótce będzie kolejna:)
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf