czwartek, 21 sierpnia 2014

Numerologia - Twoja Droga Życia

Najważniejszą wibracją numerologiczną jest Droga Życia 
Jest to swoisty program, który mamy zrealizować w życiu, aby móc go zrealizować otrzymujemy różne narzędzia, czyli odpowiednie cechy charakteru. 
Zsumowane: dzień+ miesiąc + rok urodzenia = Droga Życia. 
Sumę wynikającą z obliczenia należy zawsze uprościć do pojedynczej cyfry.
Następujący przykład pokazuje sposób wykonania obliczenia:
 10.11.1969 = 1+0+1+1+1+9+6+9=28 / 2+8=10 / 1+0= 1 - Drogą Życia tej osoby będzie 1.


DROGA ŻYCIA 1

Jeśli zsumowane liczby w Twojej dacie urodzenia dają 1, jesteś typem pioniera. Numerologiczne Jedynki obdarzone są dobrym zdrowiem, witalnością, siłą fizyczną oraz chęcią działania. Wibracja ta przynosi ogromną aktywność, duża siłę oddziaływania ułatwia odnoszenie sukcesów materialnych, korzystnie wpływa na awanse zawodowe. Związana jest ogromnym głodem wiedzy. Napełnia jej posiadaczy mocą przewodzenia innym, ale także egoizmem i niechęcią do słuchania rad otoczenia. Typowe Jedynki często są osobami bardzo widocznymi i krzykliwymi i despotycznymi. Lubią wieczny ruch i nieustanne wyzwania. Męczy ich rutyna, dlatego dobrze realizują się we wszystkich profesjach wymagających ruchliwości, zawodach związanych z handlem, promocją i reklamą, czy kierowaniem innymi. Szybko wprowadzają w życie nowe idee, promują nowe produkty, ale ogromnie nuży ich kontynuacją rozpoczętych działań. Predestynuje je to do bycia liderem nie zaś konsekwentnym menedżerem. Ich powołaniem jest odkrywanie własnej indywidualności.
Jedynki powinny unikać chaosu i bronić się przed nadmiarem miotających nimi emocji. Ich lekcją jest też nauka przyjmowania krytyki od otoczenia oraz nie narzucanie swojej woli innym.


Droga Życia 2

Ta wibracja numerologiczna napełnia jej posiadacza zdolnością do współpracy. Dwójki to osoby ciepłe, wrażliwe, łagodne. Typowa Dwójka nie lubi wyróżniać się wśród innych woli mediować niż walczyć. Świetnie realizuje się w pracy zespołowej, Jest przyjacielska , życzliwa oraz sktomna. Obdarzona dużą lojalnością i umiejętnością słuchania, bardzo dobrze nadaje się na powiernika. Potrafi też radzić innym i podtrzymywać ich na duchu w trudnych sytuacjach. Niekiedy wydaje się innym osobą chłodną i obdarzoną dużą rezerwą, ale jest to tylko maska, która chroni jej wielką wrażliwość przed urazami. Choć dobrze radzi sobie z samotnością , jej życiowym powołaniem jest partnerstwo. Ma ogromna potrzebę kochania i bycia kochaną. Z natury skryta i dyplomatyczna posiada wrodzoną umiejętność kompromisu, uwielbia , spokój i harmonię. Jako osoba żyjąca do wewnątrz posiada dwójka wspaniały świat własnej wyobraźni a często także talent literacki. Negatywnymi cechami Dwójek są: nieumiejętność dokonywania wyborów, pasywność życiowa, lenistwo, sentymentalność, kompleksy. Życzliwa i poszukująca wewnętrznej harmonii Dwójka dobrze realizuje się jako psycholog. Odnosi sukcesy w zawodach związanych z medycyną, nauczaniem. Idealnie nadaje się do instytucji zajmujących się pomocą charytatywną.
 Droga Życia 3

Trojki są osobami twórczymi i towarzyskimi, bardzo żywymi o dużym poczuciu humoru. Jako urodzone gwiazdy są widoczne na tle innych, Potrafią skupić na sobie uwagę, na imprezach są duszami towarzystwa i a dowcipy sypią im się jak z rękawa. Trójki mają artystyczną naturę, lubią tańczyć, śpiewać, wyrażać się w innych dziedzinach sztuki. Osoby których data urodzenia sumuje się do cyfry 3 bardzo dbają o swój wygląd zewnętrzny, niekiedy uchodzą za narcyzów. Przywiązują też uwagę do sprawności fizycznej. Potrafią zarażać wszystkich swoim entuzjazmem, z lubością dając się podziwiać. Trójka jest typowym ekstrawertykiem, nie znosi monotonii rutyny, bez ludzi dosłownie usycha z samotności. Cechami negatywnymi tej wibracji są: powierzchowność, plotkarstwo, trudności w gospodarowaniu pieniędzmi. Zdarza się, że są przechwalającymi się na lewo i prawo pozerami. To typowi uwodziciele, ze względu na skłonność do przygód trudno im się ustabilizować w życiu osobistym, toteż często zmieniają partnerów. Wielki czar osobowości sprawia, że w naturalny sposób potrafią manipulować innymi, a otoczenie wiele im wybacza. Jako osoby niezwykle elokwentne, mają dużą wiedzę na wiele tematów. A optymistyczne nastawienie do życia pozwala im pokonywać niezliczone przeszkody, nie przejmując się tym za bardzo. Często tracą sporo energii angażując się w sprawy mało istotne. Osoby z ta wibracją urodzeniową dobrze realizują się w zawodach artystycznych, są świetnymi handlowcami, adwokatami, dziennikarzami. Sprawdzają się wszędzie, gdzie istotna jest siła osobowości i magnetyzm wewnętrzny.
 Droga Życia 4

Ta Droga Życia nie jest łatwa, wymaga bowiem wielu starań, cierpliwości, ale dzięki temu zbudowane w ten sposób konstrukcje są najtrwalsze. Ludzie znajdujący się pod wpływem Czwórki, cechują się wytrwałością i jasnością wytaczanych przez nich celów. Czwórki przypominają architektów, którzy zanim przystąpią do tworzenia projektu domu, muszą się zastanowić jakim potrzebom ma on służyć, rozważyć z jakich materiałów ma powstać, precyzyjnie skonstruować jego wygląd a następnie przystąpić do budowy. Ich wielką zaletą jest precyzja , punktualność i umiejętność kończenia rozpoczętych przez siebie planów. Czwórki są dobrymi organizatorami. Cechuje je też bardzo praktyczne podejście do życia. Potrafią zadbać o porządek w swym otoczeniu, choć niekiedy zarzuca się im pedanterię oraz fanatyzm. Są uczciwe, lojalne, bardzo pracowite i niezwykle odpowiedzialne. Rzadko mają ochotę na wybijanie się wśród innych, dlatego częściej są pracownikami a nie pracodawcami. Cenią sobie solidne podstawy materialne, choć często brakuje im śmiałości, aby walczyć o swoją pozycję. Z natury zamknięte w sobie, są niekiedy odbierane jako zimne, zamknięte w sobie czy też przesadnie ostrożne. Potrzeba im wiele ciepła i serdeczności, aby odkryły przed najbliższymi bogactwo swych wewnętrznych uczuć. Zarzuca się im drobiazgowość, pracoholizm, zbyt realistyczne podejście do życia, czy też skrajną pedanterię. Bardzo często potrzebują też ciągłego dodawania im odwagi. Świetnie realizują się w zawodach wymagających metodyczności, analityki, dobrej organizacji. Są dobrymi menadżerami, reformatorami, analitykami w bankowości, finansach i laboratoriach.
DROGA ŻYCIA 5


Ludzie urodzeni jako numerologiczne Piątki przez całe życie doświadczają wielu zmian, a ich lekcją jest wolność. Obdarzone silną ekspansywną osobowością i ogromną witalnością są otwarci, ale jako przeciwnicy nie są łatwymi partnerami w dyskusjach. Kochają i nienawidzą z ogromną pasją. W zasadzie nie stać ich na jakieś letnie uczucia. Piątki są niezwykle impulsywne, zmienne, niecierpliwe. Trudno im jest być rozsądnymi, żyją niezwykle szybko a decyzje podejmują intuicyjnie. Mają wiele szczęścia, a życie traktują jak wieczna loterię, w której raz się wygrywa a raz traci. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do zrealizowania, ale bywają tez nieobliczalne, wybuchowe. Często stają się agresywnymi cholerykami, bardzo krzykliwymi a w furii mogą być niebezpieczne dla otoczenia. Typowe Piątki zachowują się tak, jakby miały podwyższony próg stresu. Ciągle muszą potwierdzać własne odczucia, często doprowadzając do sytuacji ekstremalnych a nawet groźnych dla ich życia. Jak niewierny Tomasz dopóki dogłębnie czegoś nie odczują, nie uwierzą w to. Dlatego spośród tej wibracji wywodzi się najwięcej degeneratów, psychopatów i nałogowców. Ich szczególnym punktem zainteresowani jest seks. Piątki obdarzone są niezwykłym temperamentem i słyną z dziwnych upodobań erotycznych. Ale są też Piątki głęboko zakompleksione, ciche i schowane w sobie.
Ich lekcją jest wolność. Powinny one uważać na to, aby nie łamać wolności innych i przenieść swą uwagę ze zmysłów na świat wewnętrzny. Skłonne do egocentryzmu i nadużywania przyjemności, powinny szczególnie dbać o równowagę emocjonalną. Otwarte, magnetyzujące otoczenie, obdarzone elokwencją Piątki, sprawdzają się w profesjach związanych ze sportem i handlem. Pełne pasji i wizji są wspaniałymi pisarzami, dziennikarzami, twórcami reklam czy lekarzami. Droga Życia 6

Urodzeniowe Szóstki, to osoby pełne harmonii i wewnętrznego piękna. Emanujący z nich spokój, sprawia, że mają wiele cierpliwości i naturalne zdolności nauczania innych. Szóstki są niezwykle odpowiedzialne, tolerancyjne, obowiązkowe. Spośród ludzi obdarzonych tą wibracją wywodzą się wspaniali, ale skłonni do tego, aby brać na siebie zbyt wiele obowiązków rodzice. Jako ludzie „matkujący całemu światu” Szóstki często skupiają wokół siebie osoby słabe i poszukujące psychicznego wsparcia. Ich dar rozumienia i głęboka analityczna osobowość potrafi rozwiązywać problemy, które dla innych wydają się trudne do rozwikłania. Ale w gruncie rzeczy przygarniająca wszystkich do serca Szóstka sama oczekuję wsparcia i protekcji. Szóstki są idealistami w których drzemie duże poczucie sprawiedliwości, cechują się życiową dyplomacją. W sytuacjach konfliktowych starają się zawsze mediować i łagodzić spory. Trudno jest im otwarcie krytykować innych, ponieważ boją narazić się na gniew otocznia. Roztaczają wokół siebie wiele uroku, ciepła i piękna. Można powiedzieć, ze najważniejsza jest dla nich kochająca rodzina , której są szczerze oddane – znajdując w niej podporę w ciężkich życiowych sytuacjach. Ich wielkim problemem jest pesymizm i brak wiary we własne umiejętności, co sprawia , że chowają się za plecami innych. Nadopiekuńcze mogą zamęczać bliskich swoją czułością, lub wprost przeciwnie być nieodpowiedzialne, nieczułe, uciekające przed obowiązkami. Cierpiące z powodu kompleksów stają się również zazdrosne i zjadliwe. Jedną z głównych negatywnych jej cech jest lenistwo.
Odpowiedzialne i cierpliwe Szóstki, są świetnymi pedagogami, nauczycielami, pielęgniarkami. Ale mimo wewnętrznych dylematów wśród Szóstek jest sporo polityków, biznesmenów, ludzi sztuki, czy też adwokatów. Wiele z nich odnajduje swe życiowe powołanie w organizacjach zajmujących się pomocą humanitarną. Droga Życia 7

Siódemki są osobami o niezwykle głębokim życiu wewnętrznym, wiele z nich pasjonuje się mistyką. Przenikliwy analityczny umysł Siódemki, predestynuje ją do zgłębiania różnorodnych dziedzin nauki, poszukiwań, odkryć, zagłębiania się w mrokach historii, odkrywania rzeczy dziwnych i nieznanych. Nacechowana dyskrecją, uporządkowaniem wewnętrznym i skrupulatnością Siódemka, zawsze ma wiele własnych tajemnic. Jest świetnym przenikliwym obserwatorem, a niekiedy nawet osobą błyszczącą w towarzystwie i jednocześnie szarym człowiekiem w domowych pieleszach. Siódemki we wszystkim co robią starają się być perfekcyjne. Dlatego nie mają szacunku dla niechlujstwa i chamstwa. Nieufne z natury, potrzebują wiele czasu, aby zacząć mówić o sobie a jeszcze więcej, do tego, aby dzielić się swym wewnętrznym bogactwem. Często sprawiają wrażenie ludzi obojętnych na opinie innych, ale w gruncie rzeczy mają ogromną potrzebę docenienia oraz akceptacji. Jednak ich niezależna samotnicza natura i trafne wizjonerskie oceny, często naraża ich na niezrozumienie. Niekiedy poddające wszystko obsesyjnej analizie stają się skrajnymi cynicznymi materialistami, gardzącymi osobami nie o niższym niż one poziomie intelektualnym. Ze względu na skrytość i wysokie wymagania wobec partnera często spędzają samotnie życie. Nie potrafią się bowiem związać z kimś, kto nie będzie dzielił ich pasji intelektualnych czy duchowych oraz szanował wewnętrznej niezależności. Typowe Siódemki mają bardzo duże potrzeby seksualne, które są jednak w stanie okiełznać siłą rozsądku. Choć trudno to zauważyć mają tendencje do częstych huśtawek nastrojów. Wrażliwym na bodźce intelektualne Siódemkom trudno jest przetrwać w twardych materialnych warunkach, być może dlatego życie przysparza im wielu cierpień i mają skłonność do zapadania na schizofrenię. Bywają też szalonymi naukowcami odrealnionymi od świata uczuciowego pracoholikami.
Oryginalne w swym zachowaniu i tajemnicze Siódemki są świetnymi psychologami, lub parapsychologami, filozofami. Robią karierę w medycynie analitycznej i sądowej, oraz jako archiwiści, detektywi, historycy czy poszukiwacze tajemnic przeszłości. Wewnętrzne światło sprawia, też, że jest wśród nich bardzo wielu uzdrowicieli. Droga Życia 8

Można by powiedzieć, że typowa Ósemka, łączy w sobie talenty Czwórki i Jedynki. Jej powołaniem jest władza, sukcesy materialne i zawodowe. Ma ku temu Ósemka wiele predyspozycji: umiejętność planowania i wspaniały dar realizacji celów, obdarzona wielkim uporem i chęcią posiadania nigdy się nie poddaje. Jako urodzony szef dość szybko dojrzewa, do tego, że jej powołaniem jest zarządzać a nie pracować. Magnetyczna osobowość Ósemki, pozawala jej motywować innych do działania, a precyzja pozwala jej na zimno oceniać wszystkie sytuacje. Te cechy sprawiają, że jest ona bardzo często posądzana o wyrachowanie czy nieczułość. Nie jest to jednak prawdą, bo osoby będące pod władaniem tej wibracji są czułe, ale poczucie realizmu i pasja jaką wkładają we wszystko co robią , sprawiają , iż nie mogą być małostkowe i zbyt wylewne. Ale prawdą jest też, że Ósemki bywają autorytarne, okrutne, zimne i bezkompromisowe. Kierując się jedynie własnymi zasadami, bezwzględnie narzucają wolę innym, nie tolerując żadnych sprzeciwów. Bywają tez Ósemki destrukcyjne, chamskie, zazdrosne i agresywne. Ich wielką lekcją jest nauka obcowania z pieniędzmi. Bowiem myśląc przede wszystkim o pieniądzach, stają się skrajnymi materialistami, albo wprost przeciwnie popadają w długi czy biedę.
Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji , kochają z wielka namiętnością, pragną jednak być podziwiane przez swoich bliskich i często kontrolują ich do tego stopnia, że ci czują się więźniami. Ósemka dobrze czuje się we wszystkich profesjach w których może wykorzystać swoje zdolności przywódcze np. będąc finansistą, menedżerem, prawnikiem, bankierem. Ze względu na umiejętność podejmowania szybkich decyzji i wielką odporność na stres świetnie realizuje się również jako policjant, wojskowy, celnik, trener.


 Droga Życia 9

Wieńcząca zestawienie wszystkich podstawowych Dróg Życia – Dziewiątka, łączy w sobie cechy wszystkich wibracji. Jej życiowym powołaniem jest nieść pomoc innym. Obdarza ona swych przedstawicieli wszechstronnymi talentami i darami do nauki języków obcych. Dziewiątki to typowi ludzie renesansu, obdarzeni wielkim humanizmem, zmysłem poznawczym i chęcią zgłębiania wiedzy tajemnej. Osoby te mają ogromny pociąg do podróży zarówno tych wewnętrznych jak i krajoznawczych, dlatego często zwiedzają świat. Głęboko uzdolnieni, elokwentni i dyplomatyczni mogą odnosić sukcesy w wielu dziedzinach. Ich cechą jest też głębokie współczucie dla bliźnich oraz wspaniała intuicja. Dzięki czemu Dziewiątki to wspaniali powiernicy i doradcy w trudnych sprawach. Ich dobre serce sprawia jednak, że czasami całkowicie oddają się innym. Są typowymi idealistami, których łatwo wykorzystać i zwieść na manowce. Litując się nad cierpieniami innych, Dziewiątki nie potrzebnie zaczynają przeżywać życie innych, zapominając o własnych celach, co sprawia, że popadają w depresję. Ich wewnętrzną potrzebą jest ciągły rozwój duchowy. Kształtuje ich to na cudownych kaznodziejów, mistyków i magów czy mistrzów duchowych, będących żywym przykładem dla innych. Bijące z nich ciepło i przykuwający magnetyzm wewnętrzny, sprawiają, że w ich otoczeniu ludzie czują się bezpieczniej i lepiej. Zaś aura jaką roztaczają łagodzi konflikty, wprowadza niecodzienny, nastrojowy klimat. Mimo tego, bardzo wrażliwe i zauważające o wiele więcej niż inni Dziewiątki, często są niepewne, nieśmiałe, a żeby ich talenty w pełni zabłysnęły potrzebują wiele ciepła, miłości oraz wsparcia. Wibrując negatywnie nastawione są na skrajne emocje, stają się pasywne życiowo, leniwe, próżne, snobistyczne i kłamliwe. Jeśli nie potrafią się w rozsądny sposób dzielić swoimi darami z ludźmi, ich życie staje się płytkie, egoistyczne i bardzo nerwowe.
Przedstawiciele tej wibracji bardzo często realizują się w naukach humanistycznych, są językoznawcami, lingwistami, psychologami, filozofami, czy też literatami. Robią kariery jako lekarze akademiccy, lekarze medycyny niekonwencjonalnej oraz uzdrowiciele, ezoterycy, media, hipnotyzerzy, wróżbici. Znajdują się także znakomicie w zarządzaniu przedsiębiorstwami, jako kompozytorzy, wizjonerscy artyści, aktorzy i muzycy.

źródło mistycznabrama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf