piątek, 8 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

 8.08.2014
piątek

Przed 3:00 w nocy jego harmonijny sekstyl z Neptunem w Rybach przyniesie nam większą wrażliwość i empatię oraz miłe sny. Ożywi wyobraźnię i zmysł artystyczny.

Po 3:00 sekstyl Księżyca z Marsem w Skorpionie doda nam energii i pewności siebie. Jako że większość z nas w tym czasie śpi, możemy nie odczuć tego tranzytu i nie wykorzystać sił, jakie nam niesie.

Rano, po 10:00, Księżyc utworzy koniunkcję z Plutonem w Koziorożcu, wyzwalając z nas intensywne, głęboko dotąd skrywane emocje. Będziemy teraz zdolni do dogłębnej analizy naszych uczuć, ale i sytuacji, w której się znajdujemy. To dobra chwila na wprowadzenie pewnych zmian – w sobie, w swoim zachowaniu albo w swoim otoczeniu.

Późnym popołudniem, po 17:00, Księżyc ustawi się w kwinkunksie najpierw do Merkurego a potem do Słońca we Lwie. Będziemy czuli się „nie w sosie”. Postarajmy się nie mówić tego, co nam ślina na język przyniesie, przemyśleć sprawę zanim się odezwiemy – łatwo teraz o nieporozumienia. Unikajmy konfliktów, bo naprawdę nic konstruktywnego z nich nie wyniknie.

Po 18:00 Merkury dogoni Słońce we Lwie i utworzy z nim koniunkcję. Ten tranzyt na cały dzień ożywi nasz intelekt, zachęci do komunikowania się z otoczeniem w sposób przejrzysty i klarowny. Będzie dziś dużo się działo, ciągle będzie dzwonił telefon i przychodziły będą maile. To dobry dzień na podpisywanie umów i kontraktów, negocjowanie warunków. To też świetny czas, by wyjechać na urlop, wybrać się w podróż.

Również po 18:00 kwadratura Księżyca z Uranem w Baranie może przynieść większą impulsywność, skłonność do buntowania się przeciwko istniejącym warunkom. Będziemy trochę bardziej nerwowi.

Po 19:00 Księżyc ustawi się w sekstylu do Saturna w Skorpionie, uspokajając nastroje. Pomimo, że to piątkowy wieczór, najdzie nas ochota na pracę, zajmowanie się domowymi obowiązkami czy wypełnianie rodzinnych powinności. W przypływie ambicji możemy zrobić coś, co od dawna odkładaliśmy na później.

Po 22:00 uściśli się trygon Merkurego we Lwie z Uranem w Baranie. Na cały wieczór przyniesie nam wielkie ożywienie umysłu. Będziemy mieli mnóstwo nowych pomysłów, a nawet przebłyski geniuszu. To świetny czas, by wymyślić coś oryginalnego, skorzystać z jakichś nowych inspiracji. Jeśli tkwiliśmy ostatnio w martwym punkcie, teraz wreszcie możliwy przełom. Merkury ożywi też komunikację internetową, zachęci nas do nawiązywania nowych kontaktów on-line.

Już w sobotę także Słońce utworzy trygon z Uranem. Zapowiada się wyjątkowo ekscytujący dzień, pełen ciekawych spotkań, pomysłów i okazji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf