środa, 27 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

27.08.2014
środaKsiężyc kończy wędrówkę przez znak porządnickiej Panny.

Przed 1:00 w nocy utworzył sekstyl z Marsem w Skorpionie, który dodał nam energii, zachęcił do wysiłku fizycznego, mógł także obudzić namiętność i ochotę na seks.

Po 4:00 nad ranem czeka nas koniunkcja Księżyca z Merkurym w Pannie. Ożywi nasz umysł. Jako że w tym czasie większość z nas będzie spała, spodziewajmy się ciekawych snów, które nawet mogą dać nam jakieś przebłyski intuicji czy wgląd w przyszłe wydarzenia. Warto zapamiętać, co nam się przyśni.

Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył żadnych aspektów do planet, aż do końca swojego pobytu w Pannie. Lepiej więc dziś nie zaczynać żadnych nowych przedsięwzięć, a skoncentrować się raczej na kończeniu tych rozpoczętych wcześniej. Poranek zapowiada się dość nieciekawy, prawdopodobnie spędzimy czas na nudnej papierkowej robocie albo porządkowaniu.

Późnym popołudniem, około 18:00, uściśli się kwadratura Wenus we Lwie z Marsem w Skorpionie. Aspekt ten oddziaływał będzie na nas przez cały dzisiejszy dzień. Niesie wielkie napięcie pomiędzy energią żeńską a męską. Napięcie to może manifestować się konfliktami, niemożnością porozumienia się na linii damsko-męskiej, skłonnością do rywalizacji, a może objawić się w postaci wybuchów namiętności i gorących uczuć. To bardzo romantyczny i erotyczny tranzyt. Będziemy przez cały dzień niezwykle pobudzeni i podekscytowani. Uwaga tylko na wydawanie pieniędzy pod wpływem impulsu – to niedobry pomysł na dziś.

Tuż przed północą Księżyc opuści Pannę i wkroczy do znaku tolerancyjnej Wagi. Przez następne dwa dni będziemy nastawieni bardziej pro partnersko, bardziej ugodowi i skłonni do kompromisu. Chętnie spędzać będziemy czas z ukochaną osobą, ożyje romantyzm. Będziemy też wyjątkowo wrażliwi na piękno, sztukę i chętnie zajmiemy się upiększaniem domu albo własnego ciała – to dobre dni na wizytę u fryzjera czy kosmetyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf