poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

18.08.2014
poniedziałek

W poniedziałek, zaraz po północy, Księżyc opuści znak Byka i wkroczy do towarzyskich Bliźniąt. Przez kolejne dwa dni będziemy bardziej komunikatywni i kontaktowi. Chętnie będziemy spotykać się z ludźmi, dyskutować, wymieniać informacje, plotkować, rozmawiać przez telefon. Przyjemność sprawią nam krótkie podróże i wycieczki, wyjazdy w delegację. Umysł będzie teraz ożywiony i będzie nas ciągnęło do zajęć intelektualnych.

Rano, po 7:00, Wenus dogoni Jowisza we Lwie i utworzy z nim koniunkcję. Ten aspekt na cały dzień przyniesie nam radosny, optymistyczny nastrój! Wenus w astrologii zwana jest czasem „małym szczęściem”, a Jowisz „wielkim szczęściem”. Kumulacja energii takich dwóch pozytywnych planet, i to jeszcze w uwielbiającym zabawę i cieszenie się życiem znaku Lwa, musi przynieść wspaniałe rezultaty. Będziemy dziś dla siebie mili, przyjaźni, chwilami aż nadto wylewni. To świetny czas dla miłości, dla związków uczuciowych, ale także dla spraw finansowych – może warto nawet dziś zagrać na loterii? Tak czy siak, zapowiada się świetny dzień. Będziemy też wyjątkowo kreatywni!

Około 10:00 Księżyc utworzy kwadraturę z Merkurym w Pannie niosąc słaby, ale jednak, potencjał na kłótnię. Kogoś może wkurzać dzisiejszy optymizm u wszystkich wokół, może zrobić się zgryźliwy, krytyczny i próbować popsuć innym humor. Bądźmy łaskawi i wyrozumiali dla takich zgryźliwców.

Z kolei około 13:00 kwadratura Księżyca z Neptunem w Rybach może nam dać skłonność do bujania w chmurach. Będzie teraz wyjątkowo łatwo dać się oszukać, uwierzyć naciągaczom. Uważajmy, komu ufamy, szczególnie w kwestii ważnych informacji – ktoś może nie być teraz z nami do końca szczery.

Wreszcie po 14:00 Księżyc ustawi się w sekstylu do Jowisza we Lwie, dodając pozytywnych wibracji do dzisiejszej koniunkcji Jowisz-Wenus. Warto umówić się na obiad z przyjaciółmi albo chociaż z miłymi współpracownikami – to nie czas na siedzenie samemu przed komputerem! Chętnie oddamy się wszelkim kulturalnym rozrywkom, zaangażujemy w naukowe dyskusje.

Po 15:00 sekstyl Księżyca z Wenus we Lwie jeszcze ociepli nasze relacje z otoczeniem i serdeczność wobec innych. Będziemy też w nastroju na miłość. Wszelkie randki, spotkania zakochanych przebiegną teraz w doskonałej atmosferze, ale również kontakty rodzinne i przyjacielskie dadzą nam teraz wiele satysfakcji.

Wieczorem, po 22:00, Księżyc utworzy kwinkunks z Plutonem w Koziorożcu. To sygnał, że lepiej teraz uważać na to, co mówimy. Łatwo będzie wygadać czyjeś tajemnice, nadużyć zaufania. Pewne sprawy lepiej przemilczeć…

A już we wtorek czeka nas opozycja Merkurego z Neptunem. Możliwy chaos informacyjny! Niczego nie będziemy pewni, czekają nas nieporozumienia, wprowadzanie w błąd, trudno będzie logicznie myśleć, zrozumieć, co tak naprawdę inni chcą nam przekazać. Nie podpisujmy jutro żadnych umów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf