środa, 20 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

20.08.2014
środa


Księżyc kończy wędrówkę przez znak towarzyskich Bliźniąt.

Przed 5:00 nad ranem utworzy sekstyl ze Słońcem we Lwie, który powinien na całe rano przynieść nam dobry humor i harmonijne relacje z otoczeniem. Czekają nas miłe zbiegi okoliczności, sympatyczne gesty ze strony innych ludzi.

Cały ranek Księżyc będzie już w pustym biegu i nie będzie tworzył żadnych aspektów do planet. Postarajmy się w tym czasie nie zaczynać nowych przedsięwzięć i projektów oraz nie umawiać się na ważne spotkania, ponieważ mogą nie przynieść pożądanego skutku.

Przed 11:00 Księżyc opuści Bliźnięta i wkroczy do sentymentalnego Raka. Przez następne dwa dni będziemy bardziej emocjonalni. Będziemy poszukiwali poczucia bezpieczeństwa oraz własnego ciepłego kąta. Ożywią się nasze kontakty z rodziną, szczególnie z żeńską gałęzią rodziny – chętnie odwiedzimy mamę, babcię. To też dobre dni na spędzanie czasu w własnymi dziećmi. Najchętniej zaszyjemy się w kuchni i będziemy robić przetwory albo wypiekać ciasta. Warto zaprosić rodzinę na obiad.

Cały dzień minie spokojnie, w takim „raczym” nastroju. Późnym wieczorem, po 23:00, Księżyc utworzy trygon z Neptunem w Rybach. Przyniesie nam większą wrażliwość i empatię. Będziemy chcieli pomagać ludziom, szczególnie naszym bliskim. Może najść nas nastrój na wspominanie przeszłości i wyjmiemy z szuflady albumy ze starymi zdjęciami.

W takim nastroju zakończy się dzień. W czwartek czeka nas kwinkunks Wenus z Plutonem, który może nam przynieść niezadowolenie z naszych związków i relacji uczuciowych. Możliwe konflikty dotyczące władzy w związku, zazdrość i tym podobne nieprzyjemne sytuacje. Również w czwartek Merkury utworzy trygon z Plutonem, wzmagając nasze zdolności intelektualne, ułatwiając koncentrację i dogłębne zrozumienie. Może pomimo przejściowych frustracji uczuciowych uda nam się skutecznie porozumieć?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf