czwartek, 7 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

 07.08.2014
czwartek

Mars w Skorpionie utworzy trygon z Neptunem w Rybach. Aspekt ten będzie odczuwalny przez cały dzisiejszy dzień. Pobudzi naszą wyobraźnię, fantazję i intuicję. To świetny dzień dla twórców i artystów – mogą dziś pojawić się wspaniałe inspiracje. Również fantazja erotyczna może dziś działać ze zdwojoną siłą. Ogólnie będziemy bardziej zrelaksowani i raczej bezstresowo podchodzić będziemy do codziennych wyzwań.
Dzisiaj  Księżyc kończy swoją wędrówkę przez znak żądnego przygód Strzelca. W nocy nadal jeszcze odczuwalny będzie energetyzujący wielki trygon w znakach ognistych pomiędzy Księżycem a Jowiszem i Uranem. Do późnych godzin nocnych możemy dziś wykazywać aktywność, a nawet mieć kłopoty z zaśnięciem. Przed 5:00 nad ranem Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Wenus w Raku, co przynieść może nadwrażliwość i frustrację uczuciową. Możliwe gorsze samopoczucie. Na szczęście większość z nas będzie w tym czasie spała – mogą przyśnić nam się jakieś przykre sny. Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył żadnych aspektów do innych planet, aż do końca swojego pobytu w znaku Strzelca. Ranek i wczesne popołudnie minie nam w leniwej atmosferze. Postarajmy się rano raczej nie zaczynać żadnych nowych przedsięwzięć czy projektów, bo trudno je będzie dokończyć. Około 14:00 Mars w Skorpionie utworzy trygon z Neptunem w Rybach. Aspekt ten będzie odczuwalny przez cały dzisiejszy dzień. Pobudzi naszą wyobraźnię, fantazję i intuicję. To świetny dzień dla twórców i artystów – mogą dziś pojawić się wspaniałe inspiracje. Również fantazja erotyczna może dziś działać ze zdwojoną siłą. Ogólnie będziemy bardziej zrelaksowani i raczej bezstresowo podchodzić będziemy do codziennych wyzwań.
Przed 16:00 Księżyc opuści Strzelca i wkroczy do poważnego znaku Koziorożca. Przez następne dwa dni będziemy skoncentrowani na pracy i na realizowaniu naszych ambicji. Panowały będą nastroje konserwatywne, możemy być trochę bardziej pesymistyczni niż zazwyczaj. Będziemy podchodzić do życia realistycznie i rozważnie, skupimy się na naszych obowiązkach.
Wieczorem, przed północą uściśli się jeszcze kwinkunks Księżyca z Jowiszem we Lwie, który przyniesie nam skłonność do przesady. Będziemy przesadnie chętni do zabawy, możemy mieć tendencję do cieszenia się drobiazgami, ale i wesołkowatości. Nie spodoba się to poważnemu Księżycowi w Koziorożcu – ktoś może teraz zarzucić nam, że zachowujemy się dziecinnie lub nieodpowiedzialnie.
A już w piątek trygon Słońca i Merkurego z Uranem przyniesie świetny dzień na kontakty, spotkania, współpracę. Na skutek burzy mózgów możliwe niezwykłe wspaniałe pomysły! Świetny dzień dla nauki i techniki. Warto zachęcić będzie pracowników, by wspólnie stworzyli coś wyjątkowego.

1 komentarz:

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf