niedziela, 24 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

24.08.2014

NIEDZIELAOkoło 4:00 nad ranem, Księżyc dogoni Wenus we Lwie i utworzy z nią koniunkcję. Ożywi nasze uczucia i przyniesie miłe, romantyczne chwile. Będziemy towarzyscy, radośni, w świetnym nastroju. Aż nie warto dziś iść spać – ostatnie letnie imprezy czekają!

Po 7:00 rano trygon Księżyca z Uranem w Baranie poskutkuje podekscytowaniem, da nam inspirację, może sprawić, że spotkamy ciekawe osoby, poznamy nowych ludzi. Podążajmy teraz za wszystkim, co nas zainteresuje.

Przed 9:00 atmosfera trochę się popsuje, gdy kwadratura Księżyca z Marsem w Skorpionie doda naszym emocjom intensywności, a nawet pewnej agresywności. Możemy być kłótliwi, konfliktowi, skłonni do awantur. Warto trzymać nerwy na wodzy.

Po 10:00 Księżyc ustawi się w kwadraturze z Saturnem w Skorpionie. Mogą pojawić się jakieś trudności, przeszkody na naszej drodze, które obniżą nam nastrój. Ogarnie nas pesymizm, zwątpimy w swoje możliwości. To krótki tranzyt, ale warto popracować nad pokonywaniem kłopotów, żeby w przyszłości nie pojawiły się znowu.

Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył żadnych aspektów z planetami. Taka atmosfera sprzyja odpoczynkowi i „nic-nie-robieniu”.

Po południu, około 16:00, Merkury w Pannie utworzy kwinkunks z Uranem w Baranie. Ciężko będzie się dziś dogadać. Wszystko, co powiemy, może zostać źle zrozumiane, ludzie będą się denerwować. Sami też będziemy niepewni motywów innych. Lepiej nie podejmować teraz ważnych decyzji.

Wieczorem będziemy już odczuwać zbliżający się w poniedziałek Nów w Pannie oraz koniunkcję Marsa z Saturnem. Ten Nów to czas nowych początków związanych z pracą, z organizacją naszego czasu, udoskonalaniem codziennej rutyny. Znajdziemy nowe sposoby na to, jak możemy być potrzebni światu, jak pomagać i jak uczynić świat lepszym miejscem. Koniunkcja Mars-Saturn działa ograniczająco na naszą energię. Już w niedzielę pojawić więc mogą się jakieś blokady, utrudnienia, spowolnienia. Nie warto przeć na siłę – trzeba wymyślić jakiś sprytny sposób i małymi kroczkami posuwać się do przodu.

1 komentarz:

  1. Dziś zasnęłam dopiero ok 4 nad ranem i jestem w stanie stwierdzić, że ten dobry nastrój to pic na wodę, bo cały dzien chodze wściekła ;D

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf