sobota, 23 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

23-24.08.2014
sobota - niedziela


Sobota zacznie się z Księżycem w znaku lubiącego dobrą zabawę Lwa.

Przed 7:00 rano Słońce przejdzie do znaku Panny. Od dziś intensywniej odczujemy, że zbliża się jesień. To będzie dobry miesiąc na pracę, na przygotowywanie się do krótszych, chłodniejszych dni. Czas na robienie przetworów, ostatnie wakacyjne wypady za miasto, nasłuchiwanie ostatniego brzęczenia os na jabłkach opadłych z jabłonek w ogrodzie. Panna lubi koncentrować się na sprawach zdrowia, diety, kondycji. Jeśli ktoś ma taką potrzebę, warto teraz wziąć się za siebie i zacząć ćwiczyć albo zdrowo się odżywiać. Powroty do pracy po urlopie będą teraz łatwiejsze, będziemy chcieli być użyteczni, nadgonić z obowiązkami, zrobić coś pożytecznego.

Po 8:00 uściśli się od jakiegoś czasu budujący się już na naszym niebie kwinkunks pomiędzy Marsem w Skorpionie a Uranem w Baranie. Przez cały dzisiejszy dzień możemy odczuwać niepokój albo przeciwnie, czuć się kompletnie wyzuci z energii. Możliwe też różne problemy z urządzeniami elektronicznymi lub z samochodem.

Przed południem Księżyc utworzy kwinkunks do Neptuna w Rybach sprawiając, że będziemy wyjątkowo podatni na wrażenia zmysłowe. Warto teraz otoczyć się przyjemnymi bodźcami, miłymi ludźmi, w przeciwnym razie łatwo będzie popaść w melancholię.

Przed 16:00 miłe chwile: Księżyc dogoni Jowisza we Lwie i utworzy z nim koniunkcję. Będziemy radośni, towarzyscy, nabierzemy ochoty na rozrywki, miłe spędzanie czasu z przyjaciółmi. Warto teraz się zrelaksować i pozwolić sobie na dobrą zabawę.

Wieczorem, po 21:00, Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Plutona w Koziorożcu. Uważajmy na to, co mówimy, żeby nie wydać przypadkiem czyichś tajemnic. Uwolnią się w nas szczere, prawdziwe emocje, będziemy chcieli je z siebie wyrzucić.W niedzielę, około 4:00 nad ranem, Księżyc dogoni Wenus we Lwie i utworzy z nią koniunkcję. Ożywi nasze uczucia i przyniesie miłe, romantyczne chwile. Będziemy towarzyscy, radośni, w świetnym nastroju. Aż nie warto dziś iść spać – ostatnie letnie imprezy czekają!

Po 7:00 rano trygon Księżyca z Uranem w Baranie poskutkuje podekscytowaniem, da nam inspirację, może sprawić, że spotkamy ciekawe osoby, poznamy nowych ludzi. Podążajmy teraz za wszystkim, co nas zainteresuje.

Przed 9:00 atmosfera trochę się popsuje, gdy kwadratura Księżyca z Marsem w Skorpionie doda naszym emocjom intensywności, a nawet pewnej agresywności. Możemy być kłótliwi, konfliktowi, skłonni do awantur. Warto trzymać nerwy na wodzy.

Po 10:00 Księżyc ustawi się w kwadraturze z Saturnem w Skorpionie. Mogą pojawić się jakieś trudności, przeszkody na naszej drodze, które obniżą nam nastrój. Ogarnie nas pesymizm, zwątpimy w swoje możliwości. To krótki tranzyt, ale warto popracować nad pokonywaniem kłopotów, żeby w przyszłości nie pojawiły się znowu.

Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył żadnych aspektów z planetami. Taka atmosfera sprzyja odpoczynkowi i „nic-nie-robieniu”.

Po południu, około 16:00, Merkury w Pannie utworzy kwinkunks z Uranem w Baranie. Ciężko będzie się dziś dogadać. Wszystko, co powiemy, może zostać źle zrozumiane, ludzie będą się denerwować. Sami też będziemy niepewni motywów innych. Lepiej nie podejmować teraz ważnych decyzji.

Wieczorem będziemy już odczuwać zbliżający się w poniedziałek Nów w Pannie oraz koniunkcję Marsa z Saturnem. Ten Nów to czas nowych początków związanych z pracą, z organizacją naszego czasu, udoskonalaniem codziennej rutyny. Znajdziemy nowe sposoby na to, jak możemy być potrzebni światu, jak pomagać i jak uczynić świat lepszym miejscem. Koniunkcja Mars-Saturn ogranicza naszą energię. Już w niedzielę pojawić więc mogą się jakieś blokady, utrudnienia, spowolnienia. Nie warto przeć na siłę – trzeba wymyślić jakiś sprytny sposób i małymi kroczkami posuwać się do przodu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf