wtorek, 12 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

12.08.2014
wtorek
Zaraz po północy utworzy kwinkunks z Jowiszem we Lwie, co może nam przynieść skłonność do przesady, szczególnie do przesadnego sentymentalizmu lub użalania się nad sobą (lub kimś). Warto spróbować opanować emocje.

Po 1:00 koniunkcja Księżyca z Neptunem w Rybach ożywi naszą intuicję i wyobraźnię. Niektórych zmorzy teraz sen, Neptun może przynieść niezwykłe, bardzo wyraziste sny.

Rano wstaniemy pełni energii. Około 6:00 Księżyc ustawi się w trygonie do Marsa w Skorpionie zachęcając nas do aktywnego rozpoczęcia dnia. To może być bardzo twórczy poranek.

Przed 9:00 sekstyl Księżyca z Plutonem w Koziorożcu pobudzi naszą silną wolę i doda nam zdolności przekonywania innych do naszych racji. Warto rano zdecydować się na odbycie jakiejś ważnej rozmowy – może się udać przeforsować swoje zdanie.

Po 9:00 Wenus, która dotąd tranzytowała znak Raka, wkroczy do Lwa, gdzie dołączy do Słońca, Merkurego i Jowisza. To sporo lwiej energii, jak na jeden dzień. Wenus pozostanie w tym znaku do 5 września. Przyniesie nam większą wylewność i skłonność do okazywania uczuć publicznie, wszem i wobec. Będziemy bardziej zabawowi, skłonni do flirtów, romansów, radości, będziemy chcieli być podziwiani i wielbieni! Za wszelką cenę będziemy pragnęli być w centrum zainteresowania. Nie usiedzimy w domu! Czas na wakacyjne imprezy, spotkania towarzyskie, rozrywki. To świetny miesiąc na wakacje z dziećmi – kontakt z nimi będzie teraz bardzo udany.

Przez cały dzień nastrój powinien być dość pogodny. Pod wieczór, około 18:00, Księżyc ustawi się w trygonie do Saturna w Skorpionie, dodając nam rozwagi i zdrowego rozsądku. Zachcemy zając się poważniejszymi sprawami, może jakimiś zaległymi obowiązkami, pracami, najchętniej wykonywanymi dla kogoś, bo Ryby lubią pomagać.

Późnym wieczorem, przed 23:00, Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Słońca we Lwie. Możemy być nie w sosie, mieć skłonność do dramatyzowania, teatralnych zachowań. Możliwe jakieś wieczorne nieporozumienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf