czwartek, 14 sierpnia 2014

Księżyc na dzisiaj

14.08.2014
czwartek

Księżyc wędruje przez znak energicznego Barana.

Przed 2:00 w nocy uściślił się trygon Księżyca z Jowiszem we Lwie, który na cały wieczór przyniósł radosną atmosferę i towarzyski nastrój. W nocy może dać nam radosne, miłe sny.

Rano zacznie się budować trochę napięcia. Najpierw przed 9:00 Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Marsa w Skorpionie. Ktoś pokrzyżuje nam plany, coś pójdzie nie po naszej myśli. Możemy się frustrować, irytować.

Około 10:00 kwadratura Księżyca z Plutonem w Koziorożcu wyzwoli w nas intensywne emocje, które niestety nie będą zbyt pozytywne. Możemy teraz narzucać innym nasze zdanie, próbować manipulować otoczeniem, będziemy skłonni do awantur…

Dzień minie w takim dosyć nerwowym nastroju. Pod wieczór, około 18:00, Księżyc utworzy koniunkcję z Uranem w Baranie, co przyniesie skłonność do impulsywnych, nieprzemyślanych, a nawet gwałtownych reakcji. Będziemy się buntowali przeciwko wszelkim zasadom, regułom, tradycjom, nakazom i zakazom. Koniecznie będziemy chcieli zmian, nowości, chętnie zrealizujemy wszelkie oryginalne, nawet ryzykowne pomysły.

Przed północą te stresujące aspekty będą się już rozchodziły, a Księżyc zmierzał będzie w kierunku trygona ze Słońcem, który jednak uściśli się już w piątek. Wieczór powinien więc być już spokojniejszy, a relacje międzyludzkie staną się dużo sympatyczniejsze.

Już w piątek czekają nas dwa ciekawe wydarzenia astrologiczne: po pierwsze Mars utworzy sekstyl z Plutonem, który ułatwi nam koncentrację na naszych celach i na działaniu. Chciałoby się aż rzec, że szkoda, że to dzień wolny! Piątek będzie wręcz wymarzonym dniem na pracę… Poza tym czeka nas też kwinkunks Jowisza z Neptunem, który z kolei sprawi, że będziemy mieli trudności z wyznaczeniem sobie granic. Możliwa też skłonność do popadania w nałogi!

1 komentarz:

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf