piątek, 13 czerwca 2014

Księżyc na dzisiaj - pełnia czerwcowa

13.06.2014
piątek


Pełnia Truskawkowa (Strawberry Moon)
Dokładnie o 6:13.

(inne nazwy: Honey Moon (Księżyc Kochanków lub Miodowy Księżyc), Mead Moon (Księżyc Łąk), Rose Moon (Różany Księżyc), Hot Moon (Gorący Księżyc), Planting Moon (Pełnia Upraw), Flower Moon (Księżyc Kwiatów).
Od 6.13. jesteśmy w pełni, więc energii nam nie zabraknie. Możemy odczuwać problemy z koncentracją więc trzeba uważać na drodze i tam, gdzie koncentracja jest ważna.Dziś lepiej unikać zabiegów chirurgicznych i wizyt u stomatologa. Możemy odczuwać lekką ociężałość w nogach, bo organizm w tym czasie gromadzi i zatrzymuje płyny, warto dziś zastosować w diecie produkty moczopędne, choćby truskawki czy arbuzy a unikać cukru bo łatwo przytyć. Nasze organizmy teraz najbardziej kumulują energię.
Pełnia sprzyja zabiegom kosmetycznym i fryzjerskim, farba dłużej trzyma się na włosach a przycięte włosy wolniej odrastają i są znacznie mocniejsze.
Dziś jest magiczny czas na seks, będziemy atrakcyjni i uwodzicielscy, Księżyc ma znaczny wpływ na naszą atrakcyjność i temperament.
Jak przy każdej pełni może być więcej urodzeń, a policja będzie miała więcej pracy.
Dziś będzie najjaśniejsza noc w całym roku, bo blisko przesilenia letniego.

Kochani, dziś przez cały dzień jest pusty kurs Księżyca, dokładnie do 19.03.więc raczej zakańczajcie swoje sprawy, zaczynanie nie dziś, skupcie się na tym co jest, unikajcie kredytów i ważnych życiowych decyzji. Zadbajcie o zdrowie, urodę i bliskich, po pracy czekają na was miłe chwile osobiste i towarzyskie. Dzisiejsza aura sprzyja relacjom, możecie spotkać kogoś interesującego, rekreacji, zakupom oraz medytacji i uprawianiu sportu.Wibracja dnia 8 pomoże wpaść na dobre pomysły związane z finansami.
Przez cały dzień dopisze nam dobry nastrój.
Twórcy horrorów uwielbiają Księżyc w pełni, a jeszcze lepiej żeby wypadał on dokładnie w piątek trzynastego, jak w kultowym dreszczowcu o takim właśnie tytule. W rzeczywistości zdarza się to nie zbyt często, raptem raz na 3-5 lat. Następna taka będzie w 2049. Będzie ona również najjaśniejszą nocą w całym roku. Ponieważ tak "zaszczytne" miano zawsze otrzymuje noc, która wypada najbliżej dnia przesilenia letniego, a więc najkrótszej nocy w roku. Tą będziemy mieć z 20 na 21 czerwca, a więc za nieco ponad tydzień. Najkrótsze noce są najjaśniejszymi, a jeszcze większej jasności dodaje im pełnia. Nasz naturalny satelita od zachodu Słońca aż po jutrzejszy wschód Słońca będzie sobie wędrować między południowo-wschodnim a południowo-zachodnim niebem, nisko nad horyzontem, przez co wydawać się będzie znacznie większy niż zazwyczaj, choć to tylko złudzenie optyczne. Warto dodać, że w najkrótsze noce Księżyc w pełni naśladuje Słońce, wędrując po niebie równie nisko, co ono w najkrótsze dni w roku. Rozświetlać będzie mroki nocy, sprawiając, że niebo, które w wielu regionach naszego kraju będzie wolne od chmur i usiane niezliczonymi gwiazdami, pozostanie bardzo jasne. Noc będzie trwać zaledwie 6-7 godzin, z czego głęboka ciemność tylko 2-3 godziny. Z powodu jasności nieba nie będzie można dostrzec najsłabszych gwiazd, które bardzo dobrze widoczne są wyłącznie w zimowe noce. Nawet w najciemniejszych miejscach blask Księżyca najbliższej nocy będzie zastępował latarkę.
 dziś możemy robić wszelkie rytuały wzmacniające, przywołujące dobrobyt, miłość, zdrowie, powodzenie i szczęście. Palcie świece, przyciągajcie dobro, własna inwencja mile widziana. Im więcej was w rytuałach tym lepsze efekty.
Przypominam po oczyszczeniu świecy, namaszczamy ją olejkiem zapachowym lub zwykłym jadalnym od środka w górę a potem w dól, ryjemy na niej intencję, ewentualnie podpisujemy swoimi danymi i datą urodzenia. W zależności od tematu rytuału umieszczamy w pobliżu świecy symbole tematu wróżby, karty, minerały i wszystko co wiąże się z rytuałem np; serduszka, podwójne figurki, róże, karta Kochanków, czerwone jabłko, As denarów, banknoty, bilon, złota biżuteria, minerały, symbol czterlolistnej koniczyny, słonik z podniesioną trąbą, podkowa, zdjęcie ukochanego, karta Gwiazdy lub Słońca, Mocy ...inwencja nie ma ograniczeń..
Pełnia Księżyca w czerwcu zwana Pełnią Truskawkowego Księżyca czy też Księżycem Łąk, szczególnie wzmacnia rytuały związane z małżeństwem i obfitością. Czasami zdarza się, że mimo miłości łączącej dwoje ludzi, bardzo trudno jest im znaleźć porozumienie w pewnych sprawach. Jeśli przytrafi się to w twoim związku, spróbuj wzmocnić łączącą cię z partnerem więź i przy pomocy magii wspomóc nawiązanie porozumienia. Potrzebujesz do tego świecy, szklanej kuli lub szkła powiększającego oraz zdjęcia swojego partnera. Umieść kulę lub szkło powiększające naprzeciwko zdjęcia. Powinnaś (powinieneś) widzieć powiększony obraz twarzy partnera, która będzie się poruszała w zależności od kąta patrzenia na zdjęcie. Zapal świecę. Skup się na swojej sile i na tym co chcesz partnerowi wyjaśnić. Spójrz na jego zdjęcie tak, jakbyś patrzyła na jego twarz. Wyjaśnij mu swoje wątpliwości, opisz pragnienia i to, jak według ciebie partner mógłby im zaradzić. Bądź pewna (pewny), że twój partner otrzyma wiadomość. Pozwól świecy wypalić się do końca. To bardzo prosty sposób na wzmocnienie więzi z partnerem, jednak wymaga od ciebie przekonania, że masz w sobie odpowiednią ilość siły na przekazanie mu wiadomości. Poprzez tę metodę nie wpływasz na partnera (co w magii jest absolutnie zakazane!), by zmienił się dla ciebie, lecz pracujesz nad tym, by zrozumiał twoje uczucia."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf