czwartek, 4 września 2014

Księżyc na dzisiaj

4.09.2014
czwartek


W czwartek zaraz po północy Księżyc opuści znak Strzelca i wkroczy do znaku poważnego i konserwatywnego Koziorożca. Przez kolejne dwa dni będziemy bardziej skupieni na pracy, na swoich ambicjach, dążeniu do celów zawodowych i finansowych. Możliwe obniżenie nastroju czy nawet trochę bardziej pesymistyczne podejście do życia.

Nad ranem, po 5:00, uściśli się kwadratura Księżyca z Merkurym w Wadze. Wszystkim, którzy o tej porze nie będą już spali, przyniesie nieporozumienia i skłonność do kłótni. Nie będziemy zbyt jasno myśleli. Lepiej dłużej pospać.

Po 10:00 rano sekstyl Księżyca z Neptunem w Rybach sprawi, że będziemy bardziej empatyczni, skłonni do wyciągania pomocnej dłoni do innych. Możemy teraz służyć komuś dobrą radą i wsparciem.

Pod wieczór, przed 19:00, Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Jowisza we Lwie. Ktoś będzie nas zachęcał do zabawy, do „wyluzowania”, zrelaksowania się, a Księżyc w Koziorożcu naciskał będzie, byśmy zachowali powagę i pamiętali o obowiązkach. Możemy trochę przesadzać z dyscypliną czy z pracowitością. Wyniknie z tego sporo frustracji.

Również około 19:00 Księżyc dogoni Plutona w Koziorożcu i utworzy z nim koniunkcję. Sprawi więc, że nasze emocje będą przejawiać się bardzo intensywnie, możemy nawet „wyrzucić z siebie” coś, co do tej pory skrywaliśmy. Uważajmy, by nie wydać czyichś tajemnic.

Przed 21:00 harmonijny trygon Księżyca ze Słońcem w Pannie poprawi nasze relacje z otoczeniem. Będziemy bardziej towarzyscy, mili dla ludzi, szczególnie kontakty damsko-męskie powinny być teraz udane. Możliwe jakieś pozytywne sytuacje, które sprawią, że nasze problemy same się rozwiążą.

W takim lepszym nastroju zakończy się dzień. A już w piątek Wenus wkroczy do znaku Panny, zmieniając sposób przejawiania się naszych uczuć. Będziemy teraz chcieli ulepszać, udoskonalać swoje związki i bliskie relacje. Tego samego dnia Jowisz utworzy kwinkunks z Plutonem: to może być trudny dzień pod względem moralnym – może od nas wymagać jakichś trudnych wyborów albo zachwiać naszą wiarą czy przekonaniami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf