środa, 10 września 2014

Księżyc na dzisiaj

10.09.2014
środa
Dziś jeszcze mamy pełnię w znaku wrażliwych Ryb, (na szczęście to ostatni taki dzień, jutro będzie znacznie lepiej), więc emocje będą dominować cały dzień a samopoczucie może być nie najlepsze, zwłaszcza dla meteopatów.Warto o tym wiedzieć bo zarówno w pracy jak i w domu może być nerwowo. Ludzie będą drażliwi i przewrażliwieni, dlatego w pracy nie dyskutujmy z szefem a w domu lepiej nie poruszać drażliwych tematów… Aura sprzyja nauce, zdobywaniu informacji, przemyślanym inwestycjom, ogólnie sprawom finansowym, podróżom, zakupom oraz dbaniu o zdrowie i urodę. Warto zastosować dziś odżywki do włosów, dobrze się wchłoną.
Trzeba uważać na to co się mówi do innych, bo możemy powiedzieć za dużo, chrońmy swoje tajemnice.
Dziś tak jak wczoraj warto posłuchać intuicji, będzie wyjątkowo wyostrzona. Poza tym trzeba powoli przystosować się do kolejnej fazy Księżyca, zrobić kolejny krok ku nowym wyzwaniom; porzucić nałogi, lenistwo, utarte metody postępowania. Zastanowić się nad tym co dla nas dobre i zacząć nowy cykl. Dzisiejsza wibracja dnia 8 sprzyja finansom więc warto wykorzystać tę sprzyjającą aurę aby poprawić swoją sytuację finansową. 
Cokolwiek postanowicie po przemyśleniu będzie dobre, byle działać
Kochani pomimo trochę trudnej aury życzę wam dobrego dnia, i tego by nic nie zakłóciło waszego dobrego samopoczucia.


Zaraz po północy uściśliła się  kwadratura Merkurego w Wadze z Plutonem w Koziorożcu, która niesie nam utrudnienia w komunikacji, skłonność do forsowania na siłę swojego zdania oraz do przesadnej podejrzliwości wobec innych. Aspekt ten będzie na nas oddziaływał jeszcze dziś, szczególnie w pierwszej połowie dnia.

Po 1:00 w nocy Księżyc opuścił Ryby i wkroczył do znaku energicznego Barana.
Przez następne dwa dni będziemy bardziej aktywni, chętniej wykazywać będziemy inicjatywę w działaniu.
To dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć.
Warto też więcej się ruszać, rozładowywać nadmiar energii w ćwiczeniach fizycznych, wysiłku.
W przeciwnym wypadku grozi nam skłonność do irytacji, nerwów.

Rano, przed 11:00, Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Wenus w Pannie. Możemy być trochę nie w humorze, możliwa frustracja uczuciowa, niepokój. Nie będziemy do końca pewni , o co nam chodzi.

Wczesnym popołudniem, około 13:00, uściśli się zapowiadana przeze mnie już wczoraj opozycja Wenus w Pannie z Neptunem w Rybach. 
Aspekt ten będzie oddziaływał na nas przez cały dzisiejszy dzień.
Nie będziemy potrafili trzeźwo oceniać faktów, możemy mieć tendencję do idealizowania ludzi i spraw.
Łatwo będzie nas dziś nabrać, oszukać, omamić, szczególnie w kwestiach uczuciowych. Należy unikać dziś podejmowania ważnych decyzji, czy to dotyczących sfery uczuć, czy pieniędzy.
Uwaga na to, co kupujemy – może okazać się to bublem i wyrzucimy pieniądze w błoto.

Wieczorem może zacząć się robić trochę nerwowo, gdy Księżyc utworzy kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu. Uwolni w nas intensywne, niezbyt pozytywne uczucia, chęć dominacji i manipulowania otoczeniem. Lepiej trzymać nerwy na wodzy.

Tuż po 20:00 Merkury w Wadze ustawi się w sekstylu do Jowisza we Lwie, co przyniesie powiew optymizmu. To świetny czas na spotkania towarzyskie, dyskusje, także filozoficzne. Będziemy mieli ochotę czytać, pisać, uczyć się i poszerzać horyzonty. Niektórzy nabiorą chęci na wieczorne spacery czy krótkie wycieczki.

Po 21:00 Księżyc utworzy trygon do Jowisza we Lwie, co również zapewni nam doskonały humor i towarzyski nastrój. Niestety zaraz potem będzie miała miejsce opozycja Księżyca z Merkurym w Wadze, co może utrudnić porozumienie i zachęcić nas do kłótni. Miły towarzyski wieczór może więc skończyć się jakimś ostrym spięciem…

W takim troszkę nerwowym nastroju zakończy się środa. W czwartek czeka nas sekstyl Słońca z Saturnem, który powinien uspokoić nastroje i przynieść nam trochę jakże potrzebnego wytchnienia. Po ostatnich dosyć marzycielskich i emocjonalnych dniach, czwartek wreszcie będzie bardziej praktyczny i pracowity.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf