piątek, 26 września 2014

Księżyc na dzisiaj

26.09.2014
piątek

Piątek, 26 września 2014


W piątek Księżyc kończy przemierzać znak ugodowo nastawionej Wagi.

Przed 8:00 rano utworzy półsekstyl z Wenus w Pannie, przynosząc nam na początek dnia dość miłą atmosferę i przyjazne kontakty z otoczeniem. Powinniśmy zacząć ranek w dobrym humorze.

Po południu, przed 15:00, Księżyc utworzy koniunkcję z Merkurym w Wadze, sprawiając, że komunikacja międzyludzka będzie teraz bardzo emocjonalna, pod silnym wpływem emocji. Możemy też nie myśleć zbyt jasno – uczucia zakłócą nam odbiór rzeczywistości. Wpływ Merkurego może natomiast pomóc w sprawach uczuciowych i partnerskich: lepiej porozumiemy się teraz z ukochaną osobą.

Po 16:00 Księżyc opuści Wagę i wkroczy do znaku tajemniczego Skorpiona. Przez następne dwa dni będziemy wszystko przeżywali z wielką intensywnością, wszelkie doznania będą głębokie i ważne, ale nie będziemy naszych uczuć okazywali na zewnątrz. Ożyje namiętność, erotyzm. Możemy mieć tendencję do obsesyjnych, kompulsywnych zachowań, a w niektórych obudzi się teraz zazdrość lub mściwość.

Jeszcze przed północą Księżyc ustawi się w półsekstylu do Słońca w Wadze, zapowiadając dobrą, spokojną noc. Pamiętajmy też, że cały czas na naszym niebie widnieje wielki trygon w znakach ognistych, utworzony przez Marsa, Jowisza i Urana. To niezwykle energetyczna konfiguracja, która dodaje nam odwagi i zachęca do działania!

1 komentarz:

  1. O Boże to może ja lepiej pozostanę dzisiaj w domu i...będę czekała na mojego M w ciepłym łóżeczku:):):)
    Buziaki:)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf