wtorek, 16 września 2014

Księżyc na dzisiaj

16.09.2014
wtorek

Księżyc nadal wędruje przez znak rozgadanych Bliźniąt.

Około 4:00 nad ranem uściśli się kwadratura Księżyca ze Słońcem w Pannie i będzie miała miejsce III kwadra. Już poniedziałkowego wieczora widać było na niebie równiutką połówkę Księżyca. Kwadratura to aspekt napięciowy, uwolni więc sporo energii. Możliwe konflikty z otoczeniem, utrudnienia w działaniu. Jako jednak że większość z nas będzie w tym czasie spała, nie powinniśmy odczuć dotkliwych skutków tego tranzytu.

Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył aspektów do innych planet, aż do końca swojego pobytu w Bliźniętach. Aż do po 17:00 lepiej więc nie zaczynać nowych przedsięwzięć ani nie planować ważnych spotkań, bo raczej nic z nich nie wyjdzie. Lepiej kończyć wcześniej zaczęte sprawy.

Tuż przed południem czekają nas dwa słabo odczuwalne lecz harmonijne półsekstyle: Merkurego w Wadze z Saturnem w Skorpionie, który uporządkuje nasze myśli i pozwoli rozsądnie wytłumaczyć nasze racje oraz Wenus w Pannie z Jowiszem we Lwie, który przyniesie miłe kontakty z otoczeniem i powiew optymizmu.

Wreszcie po południu, po 17:00, Księżyc opuści Bliźnięta i wkroczy do znaku wrażliwego Raka. Przez kolejne dwa dni będziemy bardziej emocjonalni i sentymentalni. Możemy mieć ochotę na wspominanie przeszłości. Będziemy teraz wyjątkowo rodzinni, chętnie spotkamy się z krewnymi, a najchętniej odwiedzimy mamę lub babcię. To też dobry czas na przebywanie z własnymi dziećmi. Chętnie spędzali będziemy czas w domu, gotując obiadki czy wypiekając ciasta. Dni sprzyjają robieniu przetworów na zimę.

Po 21:00 wieczorem Księżyc ustawi się w kwinkunksie z Marsem w Strzelcu i ktoś może pokrzyżować nam plany. Utrudni nam działanie i będziemy się irytować. Możliwa frustracja.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf