czwartek, 11 września 2014

Księżyc na dzisiaj

11.09.2014
czwartek


Księżyc przemierza energiczny i aktywny znak Barana.

Około 3:00 w nocy utworzy koniunkcję z Uranem w Baranie. Możliwe impulsywne reakcje emocjonalne, nagła potrzeba uwolnienia się od rutyny. Jako że większość z nas w tym czasie będzie spała, możliwe niespokojne sny, a nawet gwałtowne wybudzenie i problemy z dalszym zaśnięciem.

Rano, przed 8:00, kwinkunks Księżyca ze Słońcem w Pannie może sprawić, że będziemy nie w humorze, a kontakty z innymi ludźmi nie będą specjalnie udane. Zaraz potem Księżyc utworzy też kwinkunks z Saturnem w Skorpionie, niosąc nam chęć przebywania w samotności, izolowania się. To dobry czas na refleksję w jakimś spokojnym otoczeniu.

Po południu, około 17:00, uściśli się sekstyl Słońca w Pannie z Saturnem w Skorpionie, który na cały dzisiejszy dzień przyniesie nam sporo rozwagi, praktyczne podejście do życia i spokój. Weźmiemy się dziś do pracy i powoli będziemy przeć do celu. To bardzo pozytywny dzień dla spraw zawodowych. Będziemy potrafili się zdyscyplinować. Wreszcie będziemy mieli chwilę wytchnienia od chaosu emocjonalnego ostatnich dni i tygodni.

Późnym wieczorem, przed północą, Księżyc zmierzał będzie w kierunku kwinkunksa z Marsem w Skorpionie, ale aspekt ten uściśli się dopiero w piątek. Niemniej już na wieczór przynieść nam może trochę frustracji – ktoś może pokrzyżować nam plany…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf