czwartek, 25 września 2014

Księżyc na dzisiaj

25.09.2014
czwartek 

Przed 4:00 nad ranem utworzy kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu, uwalniając z naszej podświadomości głęboko skrywane i tłamszone intensywne uczucia. Mogą poskutkować nieprzyjemnymi, a nawet wstrząsającymi snami.

Po 11:00 rano uściśli się opozycja Księżyca z Uranem w Baranie, która obudzi w nas skłonność do buntowania się i do impulsywnych czy gwałtownych zachowań. Możemy być teraz żądni wrażeń, ryzyka, adrenaliny. Uważajmy za kierownicą.

Wieczorem, około 20:00, Jowisz we Lwie utworzy trygon z Uranem w Baranie. To niezwykle pozytywny tranzyt, niosący dużo fajnej, harmonijnej energii. Będziemy odczuwać jego działanie przez cały dzisiejszy dzień, a prawdopodobnie czujemy je już od paru dni. Wyzwala on w nas dużo optymizmu, chęci przebywania wśród ludzi, rozwijania swojego intelektu, poszerzania horyzontów. Jest to dobry czas dla nauki, dla finansów, dla podróży, dla spotkań z przyjaciółmi. Może być doskonały pod względem zawodowym, bo ożywia umysł i zachęca do nieszablonowego, oryginalnego myślenia. Sprawia, że jesteśmy otwarci na wszelkie nowości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf