poniedziałek, 29 września 2014

Księżyc na dzisiaj

29.09.2014
poniedziałek

Przed 1:00 w nocy Księżyc opuści ten znak i wkroczy do optymistycznego Strzelca. Przez następne dwa dni będziemy bardziej spontaniczni, radośni i chętni przygód. Będzie nas pociągało wszystko, co nieznane, będziemy chcieli poznawać nowości, uczyć się, poszerzać swoje horyzonty. Obudzi się w nas niezależność i będziemy chcieli wszystko robić sami, wyzwolić się spod wszelkich wpływów. To będą świetne dni do podróżowania, zdawania egzaminów, a także do uprawiania sportu i do wszelkiej rywalizacji.

Po 10:00 rano Księżyc utworzy kwadraturę z Neptunem w Rybach. Przyniesie senność, rozkojarzenie a przede wszystkim podatność na wpływy innych ludzi. Będziemy z łatwością przejmować nastroje od otoczenia. Możemy też teraz dać się komuś nabrać lub oszukać – lepiej nie wierzyć we wszystko, co usłyszymy.

W południe Księżyc ustawi się w sekstylu do Słońca w Wadze. To miły, harmonijny aspekt. Sprawy powinny iść po naszej myśli, a jakiś problem może nawet teraz sam się rozwiązać. Poprawi nam się humor.

Dzień minie bez ważniejszych wydarzeń astrologicznych, warto jednak pamiętać, że cały czas nad naszymi głowami formuje się wielki trygon w znakach ognistych, który mobilizuje nas do działania, a nawet zachęca do ryzyka i sięgania po swoje marzenia. Mamy dzięki niemu sporo energii.

Wieczorem, tuż przez 21:00, Księżyc utworzy koniunkcję z Marsem w Strzelcu. Odczujemy to jako wielki „kop” energetyczny. Nabierzemy ochoty na aktywne spędzanie czasu, przede wszystkim na sport, trenowanie swojej formy. Jednakże ta energia, gdy nierozładowana, może prowadzić do spięć w kontaktach z otoczeniem i do irytacji oraz kłótni.

Jeszcze przed północą, około 23:00, Wenus opuści Pannę i wkroczy do znaku Wagi. Wenus w Wadze jest „u siebie”, w znaku, którym włada, jest więc tu wyjątkowo silna. Wpłynie na sposób przejawiania się naszych uczuć oraz na sferę finansową. Sprawi, że będziemy chcieli wszystkich zadowolić – będziemy dwoić się i troić, żeby wszyscy nasi bliscy byli szczęśliwi i by przypadkiem nie zrobiło im się przykro. Nawet na siłę będziemy unikali wszelkich konfliktów, by tylko nie musieć z nikim się spiąć czy pokłócić. W relacjach z ludźmi będziemy mili, czarujący, eleganccy i kulturalni. Będziemy szukali romantyzmu, szczerego uczucia, kogoś, kto będzie wprowadzał równowagę w nasze życie. Możemy mieć chęć, by dzielić się z kimś wszystkimi naszymi przeżyciami. Z Wenus w Wadze możemy mieć ochotę modnie się ubierać i często będziemy chodzić na zakupy szukając ładnych fatałaszków i dodatków. To, jak się prezentujemy, stanie się teraz dla nas szczególnie ważne. Możemy teraz wydawać więcej niż zwykle, bo szczególnie pociągać nas będzie wszystko, co piękne, eleganckie, luksusowe. Sztuka, biżuteria, kosztowne przedmioty, które podkreślają nasz status i styl – każdy z nas może się teraz skusić na coś, co okaże się nie do końca potrzebne, ale jakże ładne! Wenus pozostanie w Wadze do 23 października.

1 komentarz:

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf