piątek, 12 września 2014

Księżyc na dzisiaj

12.09.2014
piątek


Piątek zacznie się z Księżycem jeszcze w znaku Barana.

Po 1:00 w nocy utworzy on kwinkunks z Marsem w Skorpionie, przynosząc trochę frustracji – coś może pójść nie po naszej myśli, ktoś pokrzyżuje nam plany. Osobom, które będą już spały, mogą przyśnić się frustrujące sny.

Po 3:00 Księżyc opuści Barana i wkroczy do spokojnego znaku Byka. Przez kolejne dwa dni będziemy bardziej skupieni na sprawach materialnych. Będziemy też poszukiwać w życiu przyjemności – możemy mieć ochotę na miłe spotkania towarzyskie, na dobre jedzenie, otaczanie się ładnymi przedmiotami. To też czas, kiedy mamy ochotę na bliższy kontakt z naturą.

Już rano Księżyc zacznie się wpisywać w harmonijny wielki trygon w znakach ziemskich z Wenus w Pannie i Plutonem w Koziorożcu. Aspekty będące częścią tej konfiguracji uściślą się co prawda dopiero w dalszej części dnia, ale wielki trygon od rana przyniesie nam dobry dzień na zajmowanie się sprawami finansowymi i bezpieczeństwem materialnym. „Uziemi” on nas, uspokoi, przyniesie więcej równowagi.

Po południu, po 13:00, sekstyl Księżyca z Neptunem w Rybach obudzi w nas większą wrażliwość i empatię. Ktoś może się teraz zwrócić do nas po radę, wsparcie, dobre słowo i chętnie wyciągniemy do niego pomocną dłoń.

Tuż po 18:00 uściśli się pierwszy aspekt wielkiego trygonu: trygon Księżyca z Wenus w Pannie. Zapowiada się bardzo towarzyski wieczór – chętnie będziemy teraz spotykać się, wspólnie biesiadować, to też dobry wieczór na randki i romantyczne spotkania. Nasze relacje z innymi ludźmi będą wyjątkowo pozytywne.

Po 22:00 drugi aspekt wielkiego trygonu: trygon Księżyca z Plutonem w Koziorożcu. Obudzi w nas intensywne emocje, powinny one jednak być głównie pozytywne. Będziemy mieli teraz szansę na porozumienie z kimś na prawdziwie głęboko emocjonalnym poziomie. Wykażemy się też silną wolą i zdolnością przekonywania innych do naszych racji.

W takim dobrym nastroju zakończy się piątek. W sobotę niestety znowu trochę więcej napięcia: Merkury tworzył będzie opozycję z Uranem, kompletnie zakłócając na cały dzień komunikację. Możemy być wybuchowi, niecierpliwi, ciężko będzie się porozumieć. Możliwe komplikacje, przeszkody, nagłe, niespodziewane problemy w kontaktach międzyludzkich. Uważajmy też na awarie sprzętu elektronicznego oraz samochodów. To nie najlepszy dzień na wszelkie podróże i wyjazdy. Merkury przebywa obecnie w pro partnerskiej Wadze, może więc na sobotę utrudnić komunikację w związkach, zelektryzować atmosferę (zarówno w pozytywnym, jak i niestety w negatywnym tych słów znaczeniu). Również w sobotę Mars przejdzie do Strzelca, przyspieszając nasze tempo życia, sprawiając, że zaczniemy działać bardziej „na chybcika” i możemy mieć problemy z cierpliwością…

1 komentarz:

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf