wtorek, 30 września 2014

Księżyc na dzisiaj

30.09.2014
wtorek


We wtorek Księżyc nadal przemierza znak spontanicznego Strzelca. Na tym etapie również on zacznie się wpisywać w wielki trygon w znakach ognistych, wraz z Marsem, Jowiszem i Uranem. Zapowiada dzień wielkiej energii i aktywności!

Około 3:00 w nocy Mars w Strzelcu utworzy półsekstyl z Plutonem w Koziorożcu. Niby to drobny, mało znaczący aspekt, ale uważam, że wszystko, co dotyczy planet wolnobiegnących jest warte odnotowania i ma swoje odzwierciedlenie w naszym życiu. W tym przypadku obie planety zachęcają nas do rozpoczęcia nowych planów, sformułowania zamierzeń na przyszłość. Możemy czuć się trochę niepewni siebie, ale warto usiąść dziś do pracy i „przekopać” jakieś trudne sprawy. Oczywiście nie koniecznie o 3:00 w nocy, bo energia tego tranzytu wpływać na nas będzie przez cały dzień.

Tuż przed 4:00 nad ranem uściśli się trygon Księżyca z Uranem w Baranie. Przyniesie podekscytowanie i lawinę ciekawych pomysłów. Może więc albo utrudnić nam spanie i wcześnie nas obudzić albo zesłać nam bardzo interesujące i inspirujące sny.

Przed 6:00 rano, Księżyc utworzy natomiast trygon z Jowiszem we Lwie, od rana dając nam bardzo sympatyczną atmosferę, dobry humor i towarzyskie nastawienie. Od rana ożywi umysł, zachęci nas do poszerzania horyzontów, nauki, czytania, do kontaktów zagranicznych czy do podróżowania. Dzień zacznie się bardzo miło.

Po południu, przed 14:00, Księżyc ustawi się w półsekstylu do Saturna w Skorpionie, niosąc dobry czas na wytężoną pracę, wypełnianie obowiązków. Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył żadnych aspektów do planet, aż do końca swojego pobytu w Strzelcu. Popołudnie, mimo że energiczne i aktywne, może być raczej bezproduktywne, szczególnie jeżeli będziemy się porywać na różne nowe przedsięwzięcia. Lepiej spróbować pokończyć to, co wcześniej zaczęliśmy, pozamykać stare sprawy. Do końca dnia na naszym niebie już nic specjalnego nie będzie się działo.
W
 sobotę Merkury w Skorpionie wejdzie w ruch retrogradacyjny. Niesie trzy tygodnie opóźnień, utrudnień i awarii sprzętu elektronicznego, służącego do komunikacji, biurowego, a w zasadzie to wszelkiego innego również. Póki jeszcze czas, zróbmy zapasowe kopie danych z dysku komputera, wykonajmy przegląd stanu samochodu, pobierzmy więcej gotówki z bankomatu (tak, bankomaty i urządzenia płatnicze też mogą się psuć podczas retrogradacji). Pamiętajmy, że będzie to nienajlepszy czas na zakup wszelkiej elektroniki, jeśli więc chcemy koniecznie coś nabyć, pospieszmy się przed sobotą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf