wtorek, 11 listopada 2014

Jaki prezent sprawi Ci największą radość?

Łatwo jest zadowolić Pannę, ponieważ lubi praktyczne podarunki lub po prostu pieniądze, trudniej wybrać coś dla wybrednego Barana.
BARAN 21.03-20.04
Gdy rozpakowujesz ozdobny pakuneczek, dłonie aż drżą Ci z przejęcia. Tak bardzo chcesz zobaczyć, co kryje się w środku. Będziesz wzruszona, gdy znajdziesz tam jakiś oryginalny drobiazg. Najważniejsze, by była to rzecz której nie można ot tak kupić w każdym sklepie. Potrafisz docenić to, że ofiarodawca zadał sobie trud i wyszukał ją specjalnie dla Ciebie.

BYK 21.04-20.05
Lubisz prezenty praktyczne, z których miałabyś konkretny pożytek. Choć nie znaczy to że nie jesteś romantyczką. Za słowem „użyteczny" może kryć się flakon ulubionych perfum lub broszka, którą wypatrzyli w galerii. Ucieszysz się też, gdy będzie to balsam do ciała. Nie obrazisz się, jeśli ktoś w delikatny sposób zapyta, czym chciałabyś zostać obdarowana.

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06
Zdecydowanie niełatwo wybrać dla Ciebie  prezent. Sprawiasz wrażenie osoby, która nie przywiązuje wagi do przedmiotów. Poza tym na każdym kroku zaznaczasz, że posiadasz wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia. Jednak będziesz zachwycona, gdy otrzymasz ręcznie wykonaną kartkę z niebanalnymi życzeniami lub piękną ramkę że zdjęciem drogiej sercu Ci osoby.

RAK 22.06-22.07
Przyjaciele i bliskie Ci osoby nie mają na ogół problemów z wyborem upominku dla  Ciebie. Będzie to reprodukcja ulubionego obrazu, album poświęcony malarstwu lub pełny inspirujących fotografii. Jako miłośniczka sztuki bardzo ucieszysz się z takiego prezentu. A gdy jeszcze ukochany zrobi Ci niespodziankę i zaprosi Cię na kolację przy świecach, wzruszysz się do łez.

LEW 23.07-23.08
Uwielbiasz być obdarowywana, szczególnie przez płeć przeciwną. Gdy towarzyszy temu szczególna oprawa, czujesz się prawdziwą damą... Często leżąc z zamkniętymi oczami, wyobrażasz sobie że wyjątkowo przystojny mężczyzna wręcza Ci małe puzderko. Delikatnie uchylasz jego wieczko i we wnętrzu dostrzegasz błyszczące oczko złotego pierścionka...

PANNA 24.08-23.09
Twój praktycyzm i bezpośredni styl bycia sprawiają, że bliscy często czują się urażeni. Na przykład, wręczając Ci wiązankę kwiatów, usłyszą, że nie warto było wydawać na nią pieniędzy. Jesteś zwolenniczką praktycznych prezentów. Ucieszysz się z nowych, ale tylko markowych rękawiczek, gdyż stare nie pasują kolorem do tegorocznego płaszcza, albo lakieru twojego samochodu. Na ogół Panny od swojej rodziny wolą jednak otrzymywać kopertę z banknotem, niż nietrafiony prezent.

WAGA 24.09-23.10
W domu posiadasz sporą kolekcje lekcję płyt, którą nieustannie powiększasz. Będziesz uradowana, jeśli otrzymasz starannie zapakowane limitowane wydanie ulubionego artysty lub reżysera. Osoba Cię obdarowująca, spędzi długie godziny na poszukiwaniach, zanim znajdzie coś, co zadowoli Twój gust.

SKORPION 24.10-22.11
Spośród wszystkich znaków zodiaku właśnie Ty masz największe skłonności do popadania w snobizm. Aby prezent sprawił Ci radość, powinien być drogi i luksusowy. Dobry alkohol, markowe wieczne pióro, jedwabna apaszka zaspokoją  Twoją potrzebę wyróżniania się z tłumu. Ewentualnie może to być biżuteria, jednak zamówiona specjalnie dla Ciebie.

STRZELEC 23.11-21.12
Gdybyś miała napisać list do np. świętego Mikołaja, nie prosiłabyś go o nowy komplet i garnków ani ekskluzywną francuską szminkę. Największą radość sprawiłby Ci bilet lotniczy do egzotycznego zakątka Ziemi. Ponieważ jednak nie wypada prosić bliskich o tak wiele ucieszysz się także z przewodnika po ciekawym kraju albo z prenumeraty magazynu poświęconego podróżom.

KOZIOROŻEC 22.12-20.01
Nie razi Cię zachodni zwyczaj sporządzania listy prezentów ślubnych. Uważasz, że to dobry pomysł, i chciałabyś, aby znalazł zastosowanie także w przypadku mniej ważnych uroczystości. Otrzymywałabyś przynajmniej to, co Ci się podoba i jest dla Ciebie użyteczne (innych prezentów nie uznajesz). Także Osoby obdarowujące miałyby ułatwione zadanie.

WODNIK 21.01-20.02 
W Twoim domu aż roi się od  bibelotów i chociaż podczas każdego sprzątania odgrażasz się, że kiedyś pozbędziesz się tej kolekcji, by oszczędzić sobie pracy, tak naprawdę nie zrobiłabyś tego za żadne skarby świata. Uwielbiasz dostawać egzotyczne figurki, wazoniki, podstawki, na szczęście wiedzą o tym Twoi bliscy, którzy z każdej podróży przywożą Ci drobny upominek.

RYBY 21.02-20.03
Czym można obdarować  wrażliwe, marzycielskie Ryby? Wszyscy, którzy dobrze Cię znają, wiedzą, że nic nie ucieszy Cię tak bardzo jak książka. Może to być romans albo tomik poezji. Nie będziesz mogła doczekać się chwili, kiedy zostaniesz sama, zatopisz się w lekturze i przeniesiesz do tego cudownego świata, stworzonego przez Twoją bujną wyobraźnię.zrodlo astropl

1 komentarz:

  1. Witam - ja osobiście nie ufam horoskopom ale ZDECYDOWANIE mogę powiedzieć, że wierzę w charakterystyki związane ze znakami zodiaku - już kilkakrotnie spotkałam się z opisami mojego znaku zodiaku, no i normalnie jak bym czytała w moich myślach. Jeśli chodzi o ten opis to także się zgadza. Jestem panną - i nie potrafię zrozumieć po co komuś wręczać kwiaty skoro i tak zwiędną? Dlatego jak już mi ktoś wręcza kwiaty to w doniczce, a sama jak mam komuś wręczać kwiaty to również wręczam takie, które będą dłużej cieszyć oko ;) Pozdrawiam!!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf