sobota, 8 listopada 2014

Gdy wpadniesz w tarapaty ....


 BARAN 21.03-20.04
Trudności, które napotykasz na swej drodze, mobilizują Cię do działania. „Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście", tak brzmi Twoja życiowa dewiza. Dlatego zamiast rozpaczać i załamywać ręce, zastanawiasz się, jak postąpić. Trzeba przyznać, że najczęściej wybierasz najlepsze z możliwych rozwiązań.

BYK 21.04-20.05
Zanim podejmiesz decyzję, zastanawiasz się, jakie może mieć skutki, i opracowujesz kilka wariantów planu działania. Nie znosisz improwizacji, więc bierzesz pod uwagę każdą ewentualność. Ale w życiu nie wszystko można przewidzieć... Gdy zdarzy się coś niespodziewanego, ogarnia Cię popłoch.

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06
Wychodzisz z założenia, że ludzie są po to, by sobie pomagać. Dlatego bez względu na to, w jak trudnej sytuacji się znajdziesz, zawsze ktoś poda Ci pomocną dłoń. Z takim przekonaniem łatwiej podejmujesz ryzyko i, przyznaj się sama przed sobą, nieraz na własne życzenie pakujesz się w kłopoty.

LEW 23.07-23.08
Choćby wokół Ciebie wszystko się waliło, Ty zachowasz królewską godność i opanowanie. Nie pokażesz po sobie, że się boisz albo czujesz się niezręcznie. Dzięki temu osoby, które Ci towarzyszą, również nie stracą głowy. Spokój sprzyja właściwym rozwiązaniom, więc razem wybrniecie z kłopotów.

RAK 22.06-22.07
Gdy znajdziesz się w sytuacji! bez wyjścia, najpierw rozglądasz się za jakimś silnymi mężczyzną, który mógłby Ci pomóc. Jeśli nie ma takiego] w zasięgu wzroku, z duszą na ramieniu przystępujesz do działania... I wtedy ze zdziwieniem stwierdzasz, że jednak potrafisz radzić sobie sama...

PANNA 24.08-23.09
Kłopoty? Dla Ciebie takie] pojęcie w ogóle nie istnieje, bo Ty znajdziesz wyjście z każdej sytuacji. Kroczysz przez życie z uśmiechem na ustach. Kiedy wymagają tego okoliczności, jesteś słodką kokietką, innym; razem przytaczasz racjonalne argumenty. Wyjdziesz cało nawet z największej opresji.

WAGA 24.09-23.10
W najtrudniejszej nawet sytuacji nie stracisz fasonu. Choćbyś znalazła się na maleńkiej wyspie, wydana na pastwę ludożerców, nie uroniłabyś łzy ani nie prosiłabyś o litość. Wykorzystując urok osobisty oraz zdolności dyplomatyczne, przekonałabyś ich, by wyjątkowo tego dnia zrezygnowali z obiadu.

SKORPION 24.10-22.11
Uwielbiasz przeciwności i sytuacje pozornie bez wyjścia, gdyż wtedy możesz w pełni zaprezentować swoje możliwości. Błysnąć inteligencją, wykazać się zdolnością przewidywania i siłą perswazji. Pokonywanie trudności nadaje sens Twojemu życiu, w przeciwnym razie byłoby ono nudne i nijakie.

STRZELEC 23.11-21.12
Czarujący uśmiech, który rozbraja wszystkich: zarówno policjanta drogówki, jak również niesympatyczną urzędniczkę, sprawia, że beztrosko kroczysz przez życie. Jeśli spotka Cię jakaś przykrość, nie zaprzątasz sobie tym głowy. Zasypiasz z postanowieniem, że jutro poszukasz rozwiązania.

WODNIK 21.01-20.02
Ludzie obserwujący Cię z boku zazdroszczą Ci umiejętności zachowania zimnej krwi w każdej sytuacji. Nic podejrzewają nawet, że zanim przystąpisz do działania, staczasz ze sobą wewnętrzną walkę. Skąd wziął się u Ciebie ten brak wiary w siebie? Przecież niewiele osób tak dobrze jak Ty radzi sobie w kryzysowych sytuacjach.

KOZI0R0ZEC 22.12-20.01
Denerwuje Cię każda sytuacja, która wprowadza zamęt w Twoje uporządkowane życie. Ponieważ nie jesteś osobą elastyczną, która błyskawicznie przystosowuje się do nowych warunków, potrzebujesz czasu, by stworzyć zastępczy plan działania. Kiedy już wszystko prze-myślisz, odzyskujesz spokój.

RYBY 21.02-20.03
Dlaczego życie znowu rzuca mi kłody pod nogi, roztkliwiasz się nad sobą, gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli. Masz skłonności do wyolbrzymiania własnych problemów. Zamiast myśleć, jak je rozwiązać, zalewasz się łzami i zastanawiasz się, dlaczego wszyscy poza Tobą dobrze radzą sobie w życiu. Uwierz w swoje możliwości!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf