piątek, 7 listopada 2014

Gwiazdy podpowiadają jak spędzić wolny czas

BARAN 21.03-20.04

Najbardziej denerwuje Cię bezczynność i leniuchowanie. Uważasz, że odpocząć można jedynie aktywnie. Każdą wolną chwilę wykorzystujesz na uprawianie sportu, piesze wędrówki i wycieczki rowerowe. Pasjonują Cię wszelkie gry zespołowe oraz sporty polegające na ostrym współzawodnictwie.

BYK 21.04-20.05

Czas wolny kojarzy Ci się przede wszystkim ze słodkim lenistwem. Najlepiej relaksujesz się, siedząc całymi dniami przed telewizorem na wygodnej kanapie. Bardzo lubisz słuchać dobrej muzyki. Byki, które posiadają zdolności plastyczne, w wolnym czasie chętnie malują obrazy, rzeźbią albo ozdabiają przedmioty codziennego użytku.

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06

Najchętniej czas wolny spędzasz w gronie przyjaciół. Lubisz wymyślać dla nich różnego rodzaju atrakcje i jesteś bardzo szczęśliwa, kiedy widzisz, że wszyscy dzięki Tobie dobrze się bawią. Po ciężkim i męczącym dniu z przyjemnością rozwiązujesz krzyżówki albo stawiasz sobie pasjansa.

LEW 23.07-23.08

Nie potrafisz siedzieć bezczynnie. Jesteś zdania, że każdą chwilę trzeba wykorzystać na zrobienie czegoś ciekawego. Dlatego też rzadko można zastać Cię w domu. Często odwiedzasz swoich znajomych, których masz wielu. Uwielbiasz spędzać wolny czas w kinie, w restauracji albo w... cyrku.

WAGA 24.09-23.10

Jesteś osobą, która uwielbia rozrywki. Przede wszystkim pasjonujesz się tańcem. Potrafisz spędzić wiele godzin na parkiecie i w ogóle nie widać po Tobie zmęczenia. Jeżeli ktoś zaproponuje Ci wyjście do dyskoteki w środku nocy, nie potrzebujesz więcej niż pięć minut, by przygotować się do wyjścia.

RAK 22.06-22.07

Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza i starasz się poświęcać jej cały swój wolny czas. Wspaniale wypoczywasz na spacerach z dziećmi. Grasz z nimi w piłkę i z anielską cierpliwością odpowiadasz na wszystkie ich pytania. Uważasz, że są to przyjemniejsze chwile i nie tęsknisz za innymi rozrywkami.

PANNA 24.08-23.09

Uważasz, że nie powinno się utracić czasu na czynności nie mające praktycznego zastosowania. Lubisz wszelkiego rodzaju robótki ręczne, chętnie szyjesz i haftujesz. Z przyjemnością także pracujesz w ogródku, a kiedy kończy się lato, popołudniami robisz przetwory owocowe i warzywne na zimę.

SKORPION 24.10-22.11

Pociąga Cię poznawanie tajników ludzkiej natury. Każdą wolną chwilę spędzasz, czytając publikacje, dzięki którym możesz poszerzasz swoją wiedzę. Uwielbiasz także obserwować ludzi. Możesz godzinami siedzieć na ławce w parku i „rozpracowywać" psychikę mijających Cię spacerowiczów.

STRZELEC 23.11-21.12

Bardzo lubisz sport, jednak tylko wtedy, kiedy wiąże się on z ryzykiem. Pokonywanie trudnych górskich szlaków, szybka jazda samochodem to właśnie to, co lubisz najbardziej. Posiadasz żyłkę hazardzisty i często wieczorami grywasz z przyjaciółmi w pokera albo w strategiczne gry planszowe.

WODNIK 21.01-20.02

Wolny czas zazwyczaj spędzasz twórczo. Nie znosisz bezczynnego siedzenia, które nie daje żadnych widocznych efektów. Lubisz pisać długie listy i pamiętniki. Przepadasz i także za majsterkowaniem i naprawianiem sprzętów domowych. W tej dziedzinie nie ustępujesz mężczyznom, a niekiedy bywasz od nich znacznie lepsza.

KOZIOROŻEC 22.12-20.01

Masz przeważnie jedno hobby, któremu poświęcasz cały swój wolny czas. Nie ważne, czy jest to uprawianie ogródka, czy też fotografowanie: znasz się na tym doskonale i możesz nawet uchodzić za eksperta w danej dziedzinie. Z przyjemnością uczestniczysz w spotkaniach hobbystów.

RYBY 21.02-20.03

Pasjonują Cię podróże, najlepiej do miejsc niezwykłych i tajemniczych. Marzysz o wyjeździe na egzotyczną Wyspę Wielkanocną, jednak zadowolisz się także wycieczką na Łysą Górę. Chętnie zwiedzasz pobliskie zamki, szczególnie te, w których pojawiają się duchy. Wciąż masz nadzieję, że pewnego dnia zobaczysz wreszcie Białą Damę.
astropl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf