czwartek, 9 października 2014

Księżyc na dzisiaj

Czwartek
9.10.2014

W czwartek Księżyc kończy swoją wędrówkę przez znak energicznego Barana. Przez całą noc i ranek będzie już w pustym biegu i nie będzie tworzył żadnych aspektów do planet. Lepiej więc rano nie zaczynać nowych przedsięwzięć, nie umawiać ważnych spotkań, ponieważ sprawy zaczęte podczas pustego biegu Księżyca nie będą miały kontynuacji.

Przed 14:00 Księżyc opuści Barana i wkroczy do spokojnego znaku Byka. Wreszcie czeka nas wytchnienie po ostatnich dniach tak wielkiej energii. Oczywiście wielki trygon w znakach ognistych nadal maluje się na naszym niebie i zachęca do działania, ale Księżyc przyniesie trochę ukojenia. Przez następne dwa dni będziemy bardziej skoncentrowani na sprawach materialnych i na życiowych przyjemnościach. Chętnie zajmiemy się zakupami, spotkaniami z rodziną, przyjaciółmi, biesiadowaniem. Bykiem włada Wenus, zachęci nas więc do upiększania – siebie i swojego otoczenia. Pociągało nas teraz będzie wszystko, co piękne, chętnie spędzać będziemy czas na łonie natury i podziwiać kolorową jesień.

Tuż po 15:00 opozycja Księżyca z retrogradującym Merkurym w Skorpionie utrudni nam komunikację. Możliwe nieporozumienia, opóźnienia, problemy z działaniem sprzętu elektronicznego.

Wieczorem zapowiada się lepszy nastrój, szczególnie gdy po 22:00 Księżyc ustawi się w sekstylu do Neptuna w Rybach. Będziemy teraz bardziej wrażliwi, bardziej empatyczni, chętnie pomożemy komuś w potrzebie, wspomożemy radą i dobrym słowem. Warto obejrzeć jakiś ładny, romantyczny film – zapowiada się wieczór pełen wzruszeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf