piątek, 17 października 2014

Księżyc na dzisiaj

17.10.2014
piątek

W piątek Księżyc przemierza znak radosnego Lwa.

Przed 4:00 nad ranem Merkury, obecnie w retrogradacji w znaku Wagi, utworzy sekstyl z Marsem w Strzelcu. Na całą pierwszą połowę dnia pobudzi komunikację, ożywi umysł i ciało. Warto więcej się ruszać, wykorzystać sprawność intelektualną - pamiętajmy tylko, że ruch pozornie wsteczny Merkurego sygnalizuje utrudnienia albo pomyłki, warto więc wszystko sprawdzić parę razy, zanim podejmiemy jakąś ważną decyzję albo podpiszemy dokumenty.

Około 11:00 rano Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Plutona w Koziorożcu. Łatwo będzie teraz niechcący wygadać czyjąś tajemnicę albo zdradzić się z jakimś sekretem. Uważajmy na to, co mówimy.

Po południu, około 17:00, trygon Księżyca z Uranem w Baranie przyniesie podekscytowanie. Będziemy pełni dobrych, ciekawych pomysłów, pojawią się świetne inspiracje, przebłyski geniuszu. To dobre popołudnie na spotkania z interesującymi ludźmi, intelektualne dyskusje, odnawianie relacji z dawno niewidzianymi przyjaciółmi.

Około 20:00 wieczorem Merkury w retrogradacji utworzy koniunkcję z Wenus w Wadze, co z kolei na wieczór da nam ochotę na naprawianie, poprawianie i ponowne analizowanie naszej sytuacji uczuciowej. Być może trzeba „naprostować” z kimś relację, coś wyjaśnić, przeprosić? Będzie doskonały na to wieczór. Jeśli planujemy w najbliższym czasie jakieś poważne zakupy, może to też odpowiedni moment, by zastanowić się, czy te rzeczy są nam naprawdę potrzebne i by określić, czego tak naprawdę oczekujemy. To też dobry dzień na przemeblowanie albo re-dekorację domu.

Przed północą Księżyc zmierzał będzie w kierunku niezwykle optymistycznej koniunkcji z Jowiszem, uściśli się ona jednak dopiero w sobotę. Mimo to i tak wieczór zapowiada się bardzo towarzyski i imprezowy, nie powinniśmy się nudzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf