piątek, 3 października 2014

Księżyc na dzisiaj

Księżyc kończy przemierzać znak poważnego Koziorożca. Przez całą noc będzie już w pustym biegu i nie będzie tworzył żadnych aspektów do planet.

Około 10:00 rano Księżyc opuści Koziorożca i wkroczy do znaku ekscentrycznego Wodnika. Przez następne dwa dni będziemy chętnie przebywać w grupie, współpracować z innymi ludźmi. Angażować się możemy w różne akcje społeczne, działania charytatywne. Możemy mieć skłonność do okazywania naszej niezależności, oryginalności, a nawet do buntowania się przeciwko wszelkim normom i tradycjom.

Po południu, przed 14:00, Księżyc utworzy kwadraturę z Merkurym w Skorpionie. Merkury jest już prawie stacjonarny, tzn. z naszego ziemskiego punktu widzenia przestał się poruszać do przodu przez znak Skorpiona i niebawem wejdzie w ruch retrogradacyjny. Napięciowy aspekt może wyzwolić tę trudniejszą energię – zakłóci nam komunikację, utrudni porozumienie, może przynieść awarie różnych sprzętów.

Przed 18:00 ogarnie nas dobry nastrój, gdy Księżyc ustawi się w trygonie do Wenus w Wadze. Nasze relacje z otoczeniem będą teraz harmonijne – czekają nas miłe spotkania albo sympatyczny wieczór w rodzinnym gronie. Warto też umówić się dziś na romantyczną kolację, bo wszelkie randki powinny być udane. Zapowiada się bardzo pozytywny wieczór.

Piątek skończy się w takiej dobrej atmosferze, a już w sobotę czeka nas kwinkunks Wenus z Neptunem. Neptun zaciągnie mgłą sfery życia związane z Wenus. Po pierwsze możemy nie być pewni naszych uczuć – albo nabierzemy wątpliwości albo będziemy na wszystko patrzeć przez różowe okulary, nie zwracając uwagi na fakty. Po drugie niejasna będzie nasza sytuacja finansowa. Możemy mieć jakieś obawy związane z pieniędzmi, lub przeciwnie, nie myśląc o ograniczeniach wydawać do upadłego. Lepiej unikać dużych zakupów i poważnych zobowiązań – zarówno finansowych jak i uczuciowych. To wszystko sprawi, że ta sobota może nie być najlepszym dniem np. na ślub. Dodatkowo tego samego dnia Merkury wejdzie w ruch retrogradacyjny, rozpoczynając trzytygodniowy okres na ponowne analizy, ponowną ocenę, rozważanie różnych życiowych kwestii. To czas na zastanawianie się, a nie na podejmowanie decyzji, istotnych działań czy na nabywanie sprzętów elektronicznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf