czwartek, 16 października 2014

Księżcyc na dzisiaj

Księżyc kończy swoją wędrówkę przez znak Raka.

Po 1:00 w nocy utworzy kwadraturę do retrogradującego Merkurego w Wadze, co przyniesie nieporozumienia i skłonność do kłótni. Osobom, które będą już w tym czasie spały, mogą przyśnić się dziwne sny na skutek mętliku myślowego.

Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył żadnych aspektów do planet, aż do końca pobytu w Raku. Cały ranek lepiej nie zaczynać żadnych nowych projektów, a skupić się na kończeniu wcześniej zaczętych spraw.

Po 12:00 Księżyc opuści Raka i wkroczy do znaku optymistycznego Lwa. Przez następne dwa dni będziemy bardziej radośni, chętniej spędzali będziemy czas na zabawie i przyjemnościach. Będziemy też bardziej towarzyscy, możemy mieć ochotę pokazywać się wśród ludzi, „błyszczeć” w towarzystwie. Ożywi się nasza energia twórcza, kreatywność, chętnie zajmiemy się swoim hobby, zrobimy coś dającego nam satysfakcję i dumę z własnych dokonań.

Przez cały dzień na naszym niebie niewiele będzie się działo. Mars powoli wychodzi już poza obrąb wielkiego trygonu w znakach ognistych i poziom energii odczuwalnie spada. Osoby, które w ostatnich tygodniach przyzwyczaiły się do nad-aktywności i życia w biegu, teraz będą musiały wyhamować albo wreszcie dopadnie je zmęczenie…

Wieczorem, po 22:00, Merkury w retrogradacji w znaku Wagi utworzy koniunkcję ze Słońcem. Na jaw mogą dziś wyjść jakieś interesujące fakty, nieznane tajemnice, ukrywane sprawy, szczególnie dotyczące sfery związków, partnerstwa, miłości (Waga). Na cały dzień koniunkcja ta przyniesie ożywienie umysłu, pamiętajmy jednak, że gdy Merkury jest w ruchu pozornie wstecznym nie myślimy do końca sprawnie. Łatwo o pomyłki.

Przed 23:00 Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Neptuna w Rybach. Będziemy wyjątkowo wrażliwi na humory i nastroje innych ludzi, łatwo możemy zarazić się od kogoś melancholią. Warto otaczać się teraz miłymi, pozytywnymi osobami.

A już jutro Merkury utworzy sekstyl z Marsem i koniunkcję z Wenus. Może to być całkiem pozytywny dzień na komunikację, szczególnie pomiędzy partnerami, małżonkami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf