poniedziałek, 13 października 2014

Księżyc na dzisiaj

13.10.2014
poniedziałek


Księżyc przemierza dalej towarzyski i komunikatywny znak Bliźniąt.

Przed 3:00 w nocy utworzy sekstyl z Jowiszem we Lwie, co przyniesie bardzo sympatyczną atmosferę i dobry humor. Jako że większość z nas będzie w tym czasie spała, spodziewać się możemy miłych snów.

Około 6:00 rano natomiast, Księżyc ustawi się w trygonie do Słońca w Wadze, dzięki czemu wyjątkowo dobrze rozpoczniemy dzień. Nasze relacje z otoczeniem będą teraz harmonijne, kontakty udane, powinniśmy mieć optymistyczny nastrój. Jakieś problemy mogą teraz same się rozwiązać, wszystko powinno się układać po naszej myśli.

Po 7:00 opozycja Księżyca z Marsem w Strzelcu może przynieść bardziej nerwowy moment. Będziemy niecierpliwi, podatni na stres i łatwo ulec możemy irytacji. Uważajmy na to, co powiemy swoim bliskim w złości, bo może się zrobić nieprzyjemnie. Warto przed pracą iść pobiegać, żeby rozładować trochę tej napięciowej energii.

Przed 10:00 Księżyc utworzy kwinkunks z Saturnem w Skorpionie, który może spowodować, że nabierzemy ochoty na chwilę refleksji czy relaksu w samotności. Warto znaleźć sobie jakieś ciche, spokojne miejsce, w którym można by się zaszyć chociaż na kwadransik.

Przez cały dzień nic specjalnego na naszym niebie nie będzie się działo. Oczywiście nadal „wisi” nad nami wielki trygon w znakach ognistych, zachęcający do aktywności, dodający energii. Poza tym Wenus zbliża się powoli do sekstylu z Jowiszem, który uściśli się jutro, a zwiastuje wyjątkowo przyjemne chwile.

Dopiero dziś wieczorem, około 20:00, Księżyc utworzy trygon do Merkurego w Wadze. Ożywi komunikację, zachęci do wymiany poglądów i informacji. Pamiętajmy jednak, że Merkury jest w ruchu pozornie wstecznym, co sygnalizuje, że komunikacja może nie przebiegać bezproblemowo. Możliwe nieporozumienia, niedopowiedzenia, niejasności. Warto wyjątkowo liczyć się ze słowami.

Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył żadnych aspektów do planet aż do końca swojego pobytu w znaku Bliźniąt. Wieczór zapowiada się dość leniwy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf