poniedziałek, 6 października 2014

Księżyc na dzisiaj

6.10.2014
poniedziałek

Po 5:00 rano utworzy on sekstyl z Plutonem w Koziorożcu, wyzwalając w nas głębokie intensywne emocje. Może nam się nad ranem przyśnić coś ciekawego, wydobywającego z naszej podświadomości różne dotąd ukryte treści.

Po 8:00 Księżyc ustawi się w kwinkunksie ze Słońcem w Wadze, przez co możemy czuć się trochę nie w sosie. Kwinkunks to sygnał, że już tylko dwie i pół doby zostało do pełni Księżyca w Baranie. To wyjątkowo energiczna Pełnia, która w dodatku będzie całkowitym zaćmieniem Księżyca. Będzie miała miejsce w koniunkcji z Uranem, może więc być wybuchowa! Sygnalizuje gwałtowne uwolnienie bardzo silnej energii. Szok, uwolnienie, bunt. Możliwe dosyć egoistyczne zachowania, chęć bycia pierwszym, rywalizacji. Pamiętajmy jednak, że Słońce jest w Wadze. Zaćmienie może dotykać w naszym życiu kwestii tworzenia związków z innymi ludźmi, tego jak sami siebie odnajdujemy w związku, jakie tworzymy relacje z innymi ludźmi. Czy skupiamy się na własnych potrzebach, czy umiemy walczyć o swoje? Możliwe różne reakcje, od uwalniania się z trudnych, tłamszących nas związków, po jasne określanie swoich potrzeb i granic w relacjach. Możliwe sporo złości, gniewu, nawet agresji i możemy te negatywne emocje wyładowywać na partnerze. Jednocześnie Pełnia ta wpisze się wraz z wielkim trygonem w znakach ognistych w formację planet zwaną latawcem – to niezwykle pozytywny układ, niosący wiele szans i możliwości. Więcej o tym zaćmieniu już w najbliższych dniach.

Tymczasem dziś po 12:00 czeka nas kwadratura Księżyca z Marsem w Strzelcu, która może przynieść dość nerwowe i stresujące chwile. Będziemy wyładowywać swoją złość na innych ludziach, a teraz wyjątkowo łatwo kogoś zranić, dotknąć do żywego. Uważajmy na to, co mówimy.

Przed 15:00 kwinkunks Księżyca z Jowiszem we Lwie poskutkuje skłonnością do przesady, szczególnie do przesadnej emocjonalności, skłonności do dramatyzowania. Lepiej też nie poświęcać się teraz za bardzo dla kogoś, kto wcale tego od nas nie chce.

Przed 22:00 wieczorem bardzo pozytywny aspekt: Księżyc utworzy trygon z Saturnem w Skorpionie. Przyniesie nam więcej chęci do pracy, obowiązkowości, możemy teraz pokończyć jakieś dawno odkładane sprawy, uporządkować coś w domu, nadrobić zaległości z pracy.

Potem Księżyc wejdzie już w pusty bieg i nie będzie tworzył żadnych aspektów do planet aż do końca swojego pobytu w Rybach. A już jutro uściślą się dwa bardzo istotne aspekty: opozycja Słońca z Uranem, niosąca impulsywność, wybuchowość oraz niezwykle pozytywny trygon Marsa z Jowiszem, dający bardzo sprzyjającą atmosferę do rozpoczynania nowych przedsięwzięć, osiągania celów, wykorzystywania okazji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf