środa, 15 października 2014

33 ciekawe inspiracje na Halloweenową dekoracje ogrodu / 33 Cool outdoor Halloween decorating ideas

Bardzo prosta dekoracja. Liście w kolorach jesieni zamiecione na stos i poukładane wydrążone dynie. Bez oświetlenia. Obawiam się, że świece w środku dyń spowodowałyby pożar.


Suche liście. Drewniane słupki z latarniami. Stolik z czarnym materiałem i kupiony eksponat trumna z oświetleniem. Upiorne.


Wykorzystano stojak na doniczki. Sztuczne złowieszcze kruki oraz rożki z kolorowej tektury w barwach Halooweenowych, wypełnione słodyczami. Kilka dyniaczków. Efekt mi się podoba.


Choinkowe lampki w pomarańczowej barwie, upiorne lampiony z dyń. Pajęczyny z pieluch tetrowych, bandaży.
Oddaje klimat Halloween.


Piłki. Oklejone, bądź pomalowane na oczy. Przekrwione. Normalnie wytrzeszcz.


Wiadro z roślinką, tabliczka którą można przygotować samemu. Dynie pomalowane na czarno z numerem domu. Miotła jak na porządną czarownicę przystało - musi być. Dekoracja drzwi parę gadżetów, wianek i łańcuch można zrobić samemu. I fajna wycieraczka.


Kościotrup zakupiony, raczej sami go nie zrobimy. Latarnia. Lampion z dyni. W donicach suche gałęzie, kruki A reszta wycięta z dyni. Bardzo fajna dekoracja.


Świetne. Trochę atrybutów, ledowe niebieskie podświetlenie i chałpa jak z horroru.


Suche gałęzie, jarzębina, kilka dyń. Te wiszące domki dzikich pszczół można skleić z szarego papieru toaletowego. I wiszące balony wypełnione np wodą, grochem, aby miały nieregularny kształt. Markerem namalowane buźki.


Złowieszcze liście klonu, wycięte z bloku ze strasznymi oczami namalowanymi markerem. Umocowane na sznurku w formie łańcucha. Mały detal, ale daje radę.


Lampki choinkowe, kilka dyń i lampionów. Ale pomysł z oknami mi się podoba. Wystarczy wyciąć postacie z czarnego kartonu, lub pomalować farbą i przykleić do okien od wewnętrznej strony mieszkania. No i należy pamiętać o zapalonym świetle w domu. Bardzo proste i efektowne.


Kilka lampionów z sowami, kilka dyń. Drzwi oklejone bristolem z wyciętym uprzednio szablonem. Też nieduży wkład i również efektowny.


Pajęczyny w oknach, kilka dyń z pająkami, kilka pomalowanych lub wyklejonych na czarno. Podoba mi się.


Skromny pomalowany dyniaczek, jarzębina, kruk i drzwi wejściowe gotowe.


Mumie można kupić, można manekiny owinąć bandażami. Tabliczka przywieszona, białe dynie, parę kruków i jest bardzo fajnie.

Pomalowane dynie, drewniane litery na drabinie. Kilka kruków i drzewo z bristolu na drzwiach wejściowych. Cool.


Kilka liści. Tabliczka którą można zrobić samemu. Dynia, miotły i buty czarownicy. Minimalistyczne. I można szybko takiej dekoracji się pozbyć.


Wydrążona latarnia z dyńki, mały nietoperz z kartonu na lampce prze drzwiach. A drzwi oklejone jakimś futrem, a na futrze oczy. Nie przestraszyłabym się :)


Lampiony przy schodach to nic innego jak pomalowane puszki, z wywierconymi dziurkami. Kilka dyniaków. Duszek z białych dyń, nawet piłek - okryty firanką. Czarownica z dyń. Miotły, dynie z kartonu na drzwiach i lampki choinkowe z pomalowanymi talerzami jednorazowego użytku. Oczywiście mają wycięte buźki.


Nagrobki z pudełek kartonowych. Kilka dyń, lampionów, świec. Choinkowe oświetlenie i dynie z kartonu. Taka dekoracja nie wymaga wiele wysiłku.


Kawałek czarnego tiulu, dynie, kartonowe nietoperze, wielkie pająki. Ale najlepsza mama z maluchem.


Nie trzeba dyni malować, ani kroić. Wystarczy taki uroczy stojak na dyńkę :)


Szału nie ma, ale zawsze coś. Myślę że to gotowy materiał z naszywkami, oczywiście można zrobić taki również samemu. Nawet z kartonów.


Te kościuchy zapewne kupne. Ale robią najlepsze wrażenie. Przestraszyłabym się. Suuuper! I pająki wokół drzwi.


Kolejny tekturowy szablon na drzwi, czarownica, księżyc. Ale ktoś się postarał jest w 3d :) Umocowano miotłę i pelerynkę.


W roli głównej DYNIA.


Kilka lampionów, swoją drogą bardzo mi się podobają. I pajęczyna którą zrobić można z bandażów, pieluch tetrowych.

Szałowa dekoracja. Stolik przykryć czarnym materiałem. Ułożyć księgę - okładkę można zrobić samemu i czarne świeczniki. Dodałabym jeszcze oświetlony bulgoczący kociołek, miotły. A czarownice myślę, że są zrobione na bazie stracha na wróble. Gotowe maski, a reszta konstrukcja z patyków i wedle gustu ubrane w czarne szaty i kapelusze.


Dynie z lampkami choinkowymi.


To w nocy też musi robić wrażenie. Co prawda najmniej inwencji twórczej, bo to kupione i wypełnione powietrzem gazem balonowe figury, ale podoba mi się.


Oświetlenie niebiesko czerwone i mnóstwo gadżetów, niemniej jednak bomba!


Lampiony z karnistrów np po wodzie, czarny marker oraz oświetlenie choinkowe. I nie trzeba kupować dyniek.


Przyjęcie w lesie dla dzieciaków. Dynie, dużo słodyczy i kruki. Strasznie może być po zmroku :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf