piątek, 21 marca 2014

Kamień a znak zodiaku - WAGA

Okres: 24.IX - 23.X , planeta: Wenus , żywioł: Powietrze

SZAFIR - Wspiera Wagę w odnalezieniu i zrozumieniu siebie. Przekazuje Wadze umiłowanie prawdy i spokój duszy, a uczy przywiązania i wierności.CHRYZOKOLA - Pomaga Wadze osiągnąć wewnętrzną harmonię i spokój. Uczy czerpać radość z piękna Wszechświata oraz żyć w równowadze z przyrodą.JASPIS - Uczy Wagę wytrwałości oraz pomaga w osiąganiu postawionych celów. Wspiera w angażowaniu się w działania na rzecz innych.KWARC RÓŻOWY - Pomaga Wadze odkryć wewnętrzną harmonię oraz przekazywać ją na zewnątrz. Pozwala pozbyć się emocjonalnych problemów oraz uczy czerpać radość z życia. Kwarc różowy wspiera zdolności twórcze.


AKWAMARYN - Pomaga Wadze odnaleźć życiową drogę. Dzięki akwamarynowi Waga uczy się korzystać i zawierzać z własnej intuicji.TURMALIN - Jego różowa odmiana wpływa na sprawy serca Wagi, nadając jej miłości większą siłę.JADEIT - Uczy Wagę czerpać radość i spokój z piękna przyrody oraz pomaga w osiąganiu celów. Jadeit uczy także sprawiedliwości wobec innych oraz nadaje głębię związkom uczuciowym.


KUNZYT - Pomaga Wadze czerpać radość z miłości oraz usuwa wszelkie przeszkody na drodze do realizacji tej miłości.KORAL - Jego różowa odmiana nadaje Wadze stałość w życiu uczuciowym. Dzięki różowemu koralowi Waga w umiejętny sposób radzi sobie z problemami emocjonalnymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf