piątek, 21 marca 2014

Kamień, a znak zodiaku - KOZIOROŻEC

Okres: 22.XII - 20.I , planeta: Saturn , żywioł: Ziemia

JASPIS - Czyni Koziorożca bardziej cierpliwym i stałym. Sprzyja jego skromności i konieczności pracowania dla dobra innych.


OBSYDIAN - Pomaga szukać prawdy we własnej podświadomości. Korzystnie wpływa na proces uwalniania skostniałych struktur emocjonalnych.


KRYSZTAŁ GÓRSKI - Sprzyja medytacji oraz umiejętności patrzenia w głąb siebie. Pomaga Koziorożcowi pozbyć się jego ciemnych stron.

TURMALIN - Jego zielona oraz czarna odmiana pomagają Koziorożcowi w rozwiązywaniu trudności stojących na przeszkodzie w realizacji celów. Zielony turmalin wspiera ponadto w osiągnięciu dobrego samopoczucia, natomiast czarny - dobrobytu.


KWARC DYMNY - Pomaga Koziorożcowi odnaleźć sens życia otwierając go na świat.


DIAMENT - Pomaga Koziorożcowi koncentrować się na najważniejszych dla niego sprawach. Dzięki diamentowi Koziorożec oczyszcza swe emocje, pewniej krocząc przez życie.KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY - Pomaga Koziorożcowi pozbyć się zatwardziałości i lepiej akceptować swe uczucia. Potęguje ufność w mądrość serca, wpływa na przełamywanie wewnętrznych blokad w życiu uczuciowym, pomagając otworzyć się emocjonalnie. Kamień księżycowy korzystnie wpływa na stosunki międzyludzkie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf