piątek, 21 marca 2014

Kamień, a znak zodiaku - RAK

Okres: 22.VI - 22.VII , planeta: Księżyc , żywioł: Woda

KARNEOL - Jego jasna odmiana pozwala Rakowi zapomnieć o przeszłości oraz sprawia, że ufnie płynie on z życiem. Nadaje uczuciom Raka trwałość oraz sprzyja twórczemu wyrażaniu przez niego myśli i uczuć.


AWENTURYN - Daje Rakowi emocjonalny spokój łagodząc wewnętrzne wzburzenia. Pozwala czerpać spokój i siłę z Natury.


JASPIS - Wpływa na umiejętność Raka otaczania innych bezinteresowną opieką. Wzmacnia jego wytrwałość i poczucie rzeczywistości.KORAL - Daje Rakowi poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Wpływa na umiejętność dopasowania się Raka do zmieniających się warunków życia.


JADEIT - Posiada równoważący i uspokajający wpływ. Dzięki jadeitowi Rak może z większym spokojem wchłaniać w siebie uroki świata. Kamień ten sprawia, że Rak staje się bardziej otwarty na drugiego człowieka.CHALCEDON - Pomaga w zachowaniu czystości serca Raka, tak by mógł być przekaźnikiem sił wynikających z Natury.OPAL - Nadaje uczuciom Raka głębi i żywotności. Pozwala cieszyć się z różnych przejawów życia. Pogłębia zrozumienie dla innych form bytu.KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY - Wprowadza harmonię w życie uczuciowe Raka, pozwalając udostępnić bogactwo jego uczuć oraz czerpać z nich siły. Wyostrza intuicję pomagając w zrozumieniu snów.SZMARAGD - Wpływa regenerująco i odmładzająco na Raka. Pogłębia zrozumienie Raka dla sił i istot działających poza światem widzialnym.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf