niedziela, 5 czerwca 2016

Księżyc w czerwcu

5 czerwca / nów Księżyca

To czas sprzyjający odzyskiwaniu sił, uwalnianiu blokad w ciele oraz wszelkim uzdrowicielskim praktykom.

Napisz na kartce swoją intencję, np. jestem zdrowy. Postaw na tę kartkę szklankę wody z kryształem górskim w środku. Potrzyj dłonie i przybliż do szklanki, nie dotykając jej. Wypowiedz w myślach albo na głos świadomie i z przekonaniem swoją intencję, najlepiej dodatkowo ją wizualizując. Następnie pozostaw wodę na całą noc, a rankiem wyjmij kryształ i wypij ją na czczo. Zadziała niczym lek.

11 czerwca / trygon Księżyca z Plutonem wzmocni nasze siły psychiczne

Dziś łatwiej niż kiedy indziej możemy zakończyć toksyczne związki i zapomnieć o niszczącej przeszłości. Może jednak zdarzyć się, że mimo świadomie podjętej decyzji o rozstaniu, wciąż nie umiesz przestać myśleć o byłym partnerze...

Pomocny okaże się rytuał odcięcia.
Nabij swoją obrączkę lub pierścionek na czarną świecę. Jeśli nie masz ani jednego, ani drugiego, może być dowolna rzecz, którą od niego masz. Zapal świecę i pozwól, by wypaliła się do końca, aż pozostanie
tylko sam przedmiot. Schowaj go głęboko na dno szuflady i nie zaglądaj tam przez najbliższy rok. Do tego czasu po twoim uczuciu do tej osoby nie zostanie ślad.

17 czerwca / koniunkcja Księżyca z Marsem może budzić negatywne emocje
Zapobiegniesz im, ozdabiając dom kwiatami, które upiększą wnętrze i wniosą do niego energię Wenus.
Wystarczy bukiecik zwykłych, polnych kwiatków: chabrów, maków, rumianków.

Z pozoru skromne mają potężną moc. Modre bławatki przynoszą radość, pomagają uwolnić się od trosk i cieszyć każdym nadchodzącym dniem. Mak zapewnia domownikom zdrowie, koi nerwy oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Rumianek sprowadza spokój i harmonię. O rodzinny budżet zatroszczy się dzwonek, który uchroni również dom przed pożarem i włamaniem. Taki polny bukiet możesz przewiązać białą wstążką – jeśli zależy ci na zdrowiu, spokoju i ochronie domu. Albo niebieską, żeby w rodzinie kwitły zgoda, zrozumienie i wzajemny szacunek.

25 czerwca / koniunkcja Księżyca z Neptunem i kwadratura z Saturnem

Skuteczne będą rytuały związane
z oczyszczaniem przestrzeni. Zapal drewienko palo santo. Okadź nim najpierw siebie, okrężnymi ruchami wokół ciała. Potem pozostałych domowników. I całe mieszkanie, na drzwiach wejściowych kończąc.
W otwartych zrób kadzidłem znak krzyża – od góry do dołu i od lewej do prawej. Powiedz: „Oto szczęśliwy dom, w którym gości miłość, dostatek i bezpieczeństwo, a zło nie ma do niego wstępu". Poczekaj, aż drewienko samo zgaśnie.
        zrodlo--astomagia--

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf