piątek, 10 czerwca 2016

Księżyc na dzisiaj

Piątek, 10.06.2016

Po 3:00 w nocy utworzy on trygon do Urana w Baranie, który niesie podekscytowanie i oryginalne, ciekawe pomysły. Może nam się przyśnić coś odkrywczego.
Przed 8:00 rano kwadratura Księżyca do Marsa w Skorpionie przyniesie nerwowy początek dnia. Będziemy poirytowani, łatwo będzie nas wytrącić z równowagi. Zapowiada się konfliktowo.
Po 9:00 kwadratura Księżyca z Merkurym w Byku również dołoży swoje trzy grosze: zrobimy się kłótliwi. Trudno będzie się porozumieć.
Dopiero około południa poczujemy spokojniejsze wibracje. Po południu, około 16:00, Księżyc opuści Lwa i wkroczy do znaku pracowitej i porządnickiej Panny. Przez następne dwa dni będziemy mieli ochotę wprowadzać więcej ładu w swoje życie. Zadbamy też bardziej o zdrowie, swój styl życia, dietę. Będzie to dobry czas na porządkowanie chaosu, jaki wprowadził w ostatnich tygodniach wielki krzyż.
Również popołudniu wspomniany wielki krzyż się „rozejdzie” – Słońce i Wenus wyjdą z jego zasięgu i pozostanie z nami jedynie T-kwadrat utworzony przez Jowisza, Saturna i Neptuna. Jak pisałam, jest to trudny układ, z którego energia nie może łatwo znaleźć ujścia, niemniej jako że nie dotyczy on już planet osobistych, odczujemy poprawę atmosfery – trochę nam ulży.
A w nadchodzący weekend czeka nas sekstyl Wenus z Uranem – będziemy bardzo towarzyscy! Pociągać nas też będzie wszystko, co oryginalne i nietypowe, możliwe jakieś niezwykłe fascynacje, zauroczenia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf