niedziela, 7 grudnia 2014

Pełnia

Pełnia Księżyca, trwa 3 dni, jeden dzień przed oficjalną datą i jeden dzień po.
W czasie pełni wszelkie procesy przebiegające w przyrodzie osiągają swój punkt kulminacyjny. Kumuluje się największa energia, dlatego ma tak duży wpływ na nas.
W czasie pełni bywamy podenerwowani, niektórzy wręcz agresywni, mamy problemy ze snem, wzmaga się działanie hormonów, jesteśmy bardziej niż zwykle pobudzeni seksualnie. Dlatego dziś możecie się przygotować na piękne chwile z bliską osobą - pod warunkiem, że nie pokłócicie się w ciągu dnia
Można odczuwać nasilone bóle głowy i kości oraz tych części ciała, które są w słabszej kondycji.
Pełnia to zazwyczaj czas zwiększonej liczby porodów i… przestępstw, szczególnie na tle seksualnym. Przypadki agresji występują wtedy, kiedy z jakichś powodów tłumiony jest wybuch energii.
W czasie pełni rany bardziej krwawią, dlatego jeśli to możliwe trzeba unikać operacji, wszelkich zabiegów oraz wizyt u stomatologa. Unikać należy też przycinania roślin, mogą nie przeżyć tego zabiegu. Skumulowana energia gromadzi się w roślinach, w czasie pełni zbiera się najbardziej wartościowe zioła .
W magii stosujemy rytuały w intencji utrzymania i wzmocnienia tego co osiągnęliśmy. Można więc palić świece na umocnienie własnej firmy, zdrowia i miłości w istniejących związkach.

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawe informacje:) A ja własnie jakaś taka rozdrażniona od wczoraj chodzę:(

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf