środa, 10 grudnia 2014

Księżyc na dzisiaj

Środa, 10 grudnia 2014
 
W środę Księżyc kończy wędrówkę przez znak Raka.
Po 1:00 w nocy utworzy trygon z Saturnem w Skorpionie. Przyniesie nam więcej powagi, chęci do pracy i wypełniania obowiązków. Nocne marki mogą naprawdę dużo dziś zrobić, nadgonić z zaległościami.
Przed 3:00 Księżyc ustawi się w kwinkunksie do Wenus w Strzelcu, co może poskutkować nieprzyjemnymi, frustrującymi snami. Będziemy mieli wrażenie, że nikt nas nie docenia, nie rozumie. Na szczęście to krótki tranzyt.
Po 4:00 Księżyc opuści Raka i wkroczy do radosnego znaku Lwa. Przez następne dwa dni będzie nas rozpierała energia twórcza. Będziemy chcieli przebywać wśród ludzi, „błyszczeć” w towarzystwie, być podziwiani i doceniani. Jeśli coś pójdzie nie po naszej myśli, możemy mieć tendencję do dramatyzowania i robienia scen.
Wczesnym popołudniem, przed 1:00, Księżyc utworzy opozycję z Marsem w Wodniku. Wyzwoli dużo energii, którą trudno będzie właściwie ukierunkować. Możemy teraz łatwo się zdenerwować, zirytować, będziemy konfliktowi. Uważajmy na impulsywne reakcje, szczególnie za kierownicą albo przy obchodzeniu się z ostrymi narzędziami.
Około 14:00 kwinkunks Księżyca z Neptunem w Rybach sprawi, że będziemy wyjątkowo podatni na wpływy innych, szczególnie na ich nastroje – z łatwością „zarazimy się” teraz czyimś złym humorem, postarajmy się więc przebywać wśród pozytywnych, wesołych osób.
Wieczorem, przed 18:00, Wenus opuści Strzelca i wkroczy do znaku poważnego Koziorożca. Przyniesie nam zmianę w życiu uczuciowym, w reakcjach uczuciowych, w podejściu do relacji z innymi ludźmi. Wenus w Strzelcu szukała flirtów i zabawy. W Koziorożcu stanie się bardziej stała w uczuciach i odpowiedzialna. Będziemy szukać wokół siebie osób, na których można polegać. Uczucia staną się poważniejsze, będziemy dążyli do trwałych i mocnych relacji z ludźmi, takich, których możemy być pewni i takich, w które warto inwestować swój czas i serce. Wielu z nas w drugiej osobie będzie szukało oparcia, silnego ramienia. A więc mniej romantycznych przygód i niezwykłych randek, a raczej budowanie trwałych i solidnych związków, lojalności i odpowiedzialności. Będą nam teraz imponowali ludzie ambitni, pracowici, tacy, którzy dużo w życiu osiągnęli. Z Wenus w Koziorożcu zmieni się też nasze podejście do pieniędzy. Będziemy teraz bardziej oszczędni, chociaż chętnie nabędziemy jakieś luksusowe, eleganckie rzeczy, które wskazywać będą na nasz wysoki status, ważną pozycję. W sklepach mogą trafić się przeceny na towary naprawdę z najwyższej półki, może więc uda się upolować coś wyjątkowego na prezent. Koziorożec nie lubi przepłacać. Wenus pozostanie w tym znaku do 3 stycznia.
W takim nastroju zakończy się dzień. Przed północą Księżyc znów zacznie się wpisywać w wielki trygon w znakach ognistych, tym razem z Merkurym i Uranem. Jutro zapowiada się więc kolejny energiczny, pełny aktywności dzień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf