sobota, 6 grudnia 2014

Księżyc na dzisiaj

Dziś mamy pełnię o godz. 13.28. w znaku Bliźniąt.
Tak więc czeka nas dość energetyczny dzień pełen emocji i natłoku zdarzeń. Aura doda nam wigoru więc uda się pomyślnie załatwić wszelkie sprawy poza domem, zakupy, porządki i codzienną krzątaninę. Aura sprzyja dobrym kontaktom między ludźmi, będą sobie życzliwi ( co prawda bywają wyjątki na które pełnia wpływa intensywniej ale tymi nie trzeba się przejmować). Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał podróżom, dbaniu o zdrowie, wizytom, relacjom, randkom, komunikacji. Wiele osób zechce podjąć konkretne życiowe decyzje osobiste. Unikajcie tylko wizyt u stomatologa i depilacji.
Dziś mamy wibrację dnia 7, więc sprzyjać będzie duchowości , medytacji, zdobywaniu informacji, kontaktom. Jeśli poczujecie się trochę przytłoczeni pełnią, wibracja 7 pomoże wrócić do równowagi. Wraz z nią udadzą się medytacje, chwile wyciszenia, podczas których znajdziemy wyjście z trudnych sytuacji i wyciszymy po całym tygodniu pracy.
Niedziela zapowiada się spokojniej, bo od 10.53 do 18.35. będziemy pod wpływem pustego kursu Księżyca, który najbardziej sprzyja dbaniu o siebie i bliskich. To będzie dobry czas na podejmowanie decyzji o zmianie przyzwyczajeń, stylu życia, o porzuceniu nałogów, o decyzji dotyczących wprowadzenia dobrych zmian i odcięcia przeszłości.
W dniach Księżyca w znaku Bliźniąt łatwiej przyswajamy tłuszcze, wręcz bardziej nam służą, wzmacniając gruczoły dokrewne.
Gruczoły dokrewne to: szyszynka, podwzgórze, przysadka mózgowa, gruczoł tarczowy, gruczoły mleczne, trzustka, nadnercza, grasica, gruczoły przytarczycowe, gruczoły płciowe - gonady, zespół komórek nerwowych wytwarzających neurohormony, komórki błony śluzowej żołądka oraz jelita cienkiego wytwarzające hormony tkankowe.
Tak więc w ten weekend możemy sobie pozwolić na bardziej tłuste potrawy ale dobrze byłoby jeść te, które maja jakąś wartość odżywczą Do tego warzywa kwiatowe: brokuły, kalafiory , brukselka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf