poniedziałek, 8 grudnia 2014

Księżyc na dzisiaj

Poniedziałek, 8 grudnia 2014


W poniedziałek Księżyc wędruje przez rodzinny znak Raka.

Przed 4:00 w nocy utworzy on harmonijny trygon z Neptunem w Rybach, może więc nam przynieść piękne, ciekawe sny. Osoby, które muszą wstać wcześnie rano, będą wrażliwe na uczucia innych i skłonne do pomocy każdemu w potrzebie.

Po 10:00 rano Merkury w Strzelcu dogoni Słońce i utworzy z nim koniunkcję. Na cały dzień ożywi intelekt, pobudzi do pracy umysłowej, do komunikacji z ludźmi, zarówno ustnej jak i pisemnej. Łatwo będzie podjąć rozsądną decyzję, rozwiązać skomplikowany problem. To, co dziś powiemy, zostanie usłyszane!

Po południu napięcie zacznie rosnąć, gdy Księżyc wpisze się w napięciową formację T-kwadrat z Uranem i Plutonem. Około 18:00 uściśli się opozycja Księżyca z Plutonem w Koziorożcu, budząc w nas intensywne, ale niezbyt pozytywne uczucia oraz obsesje. Możemy mieć skłonność do dominacji nad otoczeniem, do manipulowania ludźmi. Zaraz potem kwadratura Księżyca z Uranem w Baranie przyniesie impulsywne reakcje, tendencje do buntowania się, rewolucyjne pomysły. Wieczór może być trochę konfliktowy i nerwowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf