wtorek, 27 października 2015

Księżyc na dzisiaj


Od godz.13.06 rozpocznie swoje intensywne działanie w ziemskim znaku Byka.
Dziś i jutro będziemy pod jego wzmożonym wpływem. Jako znak ziemski wniesie w nasze życie stabilność, rozwagę, lojalność i wytrwałość a także upór. ( aby nie pokłócić się z bliskimi warto trochę odpuścić).
Choć to pełnia, dzięki energii ziemi łatwiej nam będzie utrzymać równowagę emocjonalną, chętniej zadbamy o nasze potrzeby zmysłowe. Obudzi się w nas potrzeba bezpieczeństwa, przywiązania do starych nawyków a także lojalność i wytrwałość. Będziemy mieć większą skłonność do podejmowania radykalnych decyzji osobistych, np. zawarcie małżeństwa. W większym stopniu możemy odczuwać zazdrość i chęć pouczania innych.
Nasze organizmy łatwiej będą przyswajać warzywa korzeniowe i grzyby. Możemy odczuwać skłonność do słonych potraw. Warto komponować sałatki warzywne aby wesprzeć nasz układ krążenia. Ubierajcie się ciepło bo teraz łatwiej o przeziębienia, w dniach Byka mamy większą skłonność do chorób gardła (anginy) i uszu. Szczególną wrażliwością odznacza się zmysł słuchu. Wiele osób może odczuwać sztywność karku. Dolegliwości gardła pojawiają się wtedy, gdy czujemy się źle w jakiejś sytuacji ale nie wyrażamy otwarcie swojego zdania.
Dzisiejszy dzień upłynie nam w wibracji 9, więc łatwiej będzie ucinać trudne sprawy i po pracy wyciszyć umysł i emocje.
Po za tym dziś możecie działać, bo pusty kurs Księżyca nie będzie przeszkadzał, zakończył swoje wpływy o 7 rano. Warto dziś finalizować ważne sprawy.
W pracy będzie sympatycznie, a ludzie życzliwi.Wiele osób będzie cieszyć się sukcesami, trzeba tylko być skupionym, bo przez roztargnienie możecie coś przeoczyć, coś niechcący powiedzieć, lub zapodziać dokumenty.
Po pracy większość z nas ukoi zmysły w sposób jaki najbardziej lubi…
 Zakupy, gotowanie, smakowanie, słuchanie, oglądanie , zapachy i dotyk… (znak Byka to zmysły, dopieszczanie tej sfery)
Porządki i ciężkie prace w czasie pełni lepiej sobie odpuścić.
 Lepiej spotkać się z kimś miłym…
Nie unikajcie ludzi i miłych sytuacji, warto sobie trochę podogadzać. 
Jutro podobna aura, tylko bardziej wzmożona, będziemy w wibracji 1, która sprzyja działaniu, początkom, więc może zapoczątkujecie coś wspaniałego? Finanse lub miłość, rozwój osobisty?
Jutro pusty kurs Księżyca będzie od 16.20 do końca dnia, więc starajcie się zmobilizować do tego czasu.

Dziś pełnia, a my w większości jesteśmy podatni na jej wpływ. 
 (Wszystko przez to, że człowiek składa się z dużej ilości wody.) 
Może się to objawiać nadmiernymi emocjami albo odwrotnie, odczuciem wypalenia. 
Można mieć kłopoty ze snem, koncentracją.
Dlatego bądźcie uważni na drodze, zwolnijcie..pilnujcie swoich rzeczy i myślcie co robicie w danej chwili.
Jeśli możecie unikajcie zabiegów chirurgicznych, inwazyjnych kosmetycznych i wizyt u stomatologa. W czasie pełni, zwłaszcza takiej jak dzisiejsza, w znaku Byka, Księżyc działa na nasz układ krążenia, zwiększa się ciśnienie i rany bardziej krwawią, potem słabiej się goją. 
Trzeba unikać też używek, nasz organizm potrzebuje więcej wody.
Wszystkie kobiety będące w ciąży dziś muszą szczególnie na siebie uważać, nie przemęczać się, nie wykonywać fizycznych prac, nie dźwigać, prosić o pomoc najbliższych, a jeśli jesteście w końcowym etapie miejcie przygotowaną torbę z rzeczami do szpitala. 
W czasie pełni jest największa liczba porodów.
Jeśli nie musicie, nie wychodźcie samotnie wieczorem w ustronne miejsca, w czasie pełni niektórym wyjątkowo wzrasta poziom agresji i głupich pomysłów.
W czasie pełni mamy większa chęć na seks, a tym samym lesze doznania erotyczne, nasze zmysły się wyostrzają więc mamy większą przyjemność...

1 komentarz:

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf