piątek, 23 października 2015

Księżyc na dzisiaj

Dziś i jutro będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Ryb. W dniach żywiołu Wody mamy większe wrażenie wilgoci, pogoda może się załamać i może popadać .
Czas Ryb przyniesie dla nas aurę miłości, fantazji i wzmożonej intuicji. Ważne będą uczucia, spotkania, naprawianie relacji i kreatywne działanie pod wpływem intuicji. Księżyc w żywiole Wody działa na nasz system nerwowy, stąd jesteśmy bardziej emocjonalni, wręcz nadwrażliwi niż zazwyczaj. Dlatego w te dni bądźmy dla siebie delikatni, gdyż po prostu łatwiej nas zranić. Nasze reakcje mogą być spowolnione, więc uważajmy za kierownicą. W dniach Ryb jesteśmy bardziej zdystansowani do rzeczywistości i spraw materialnych, łatwiej akceptujemy to co jest i częściej oddajemy się duchowości. Nasza wrażliwość i uczucia są na tyle silne, że trwają dłużej niż dni Ryb (na pewno będziemy pod ich wpływem i w niedzielę).
Naszemu zdrowiu najlepiej będą służyć zdrowe węglowodany ( wspierając nasz układ nerwowy ) i warzywa liściowe; sałata, jarmuż, botwina, szpinak, cykoria, kapusta oraz szparagi.
Dziś mamy wibrację dnia 5, która dodaje odwagi do zmian, przynosi niespodzianki i sprawia, że jesteśmy trochę nieprzytomni, śnimy na jawie, mamy cudowne pomysły (zwłaszcza artyści). Dlatego musicie szczególnie dziś skupić się w pracy, aby nie narobić sobie kłopotów. Dzisiejszy dzień sprzyja inwestowaniu, wszelkim okazjom dotyczącym pracy ( może niektórym uda się znaleźć dobre zlecenia, nowego klienta? Poza tym czas sprzyja spotkaniom, namiętności, randkom i poznawaniu ludzi, kto wie może dziś ktoś odnajdzie kogoś wyjątkowego? miłość? Trzeba unikać cięższych prac, pośpiechu i napięć. Dziś już mamy za sobą pusty kurs Księżyca więc nie ma przeszkód realizacji marzeń.
 Nie farbujcie włosów, czas ku temu niesprzyjający.
Jutro będziemy w wibracji 6, która sprzyja przede wszystkim rodzinie. Będziemy opiekuńczy i empatyczni. Uda się wyjaśnić nieporozumienia, Dzielić obowiązki.Pusty kurs Księżyca będzie od godz. 13.18. do niedzielnego poranka, dokładnie do godz. 7.21.
W niedzielę będziemy w znaku Barana więc energii nam nieco przybędzie. Wibracja dnia 7 sprzyja medytacji, więc będzie czas na refleksję i naukę oraz spotkania i ważne rozmowy.
Kochani przed nami weekend w cieplutkiej aurze Ryb, wykorzystajcie ten dobry czas na odpoczynek i poprawianie waszych relacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf